Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket nagyon megvisel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket nagyon megvisel, ha egy lány nem viszonozza az érzelmeiteket?

Figyelt kérdés
Azt hittem, még időben léptem, de sajnos nem. szegény fiú szerelmes lett belém, még mielőtt bármit is gondolhattam volna. és épp most töröm össze a szívét, én is sírok.
2011. okt. 8. 20:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Szia, engem nem, már megszoktam :D 19/F
2011. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
De még, hogy meg tud viselni. Középiskolában volt egy lány akinek tetszettem, de nem léptem idejében felé és mikor lépni akartam akkor lekoppintott, mert nyúl voltam, nem voltam tökös és már nem vagyok jó party stb. Ez kb 4 évig kihatásra volt rám, és egyetlen lánnyel sem randiztam, holott vagy 20 an el akartak hívni a fősuli első 2 éve alatt. Azóta rájöttem, hogy nem kell ilyenekkel foglalkozni és szállni kell virágról virágra.
2011. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
21:51 teljesen átérzem...:S
2011. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Te lány...legalább van szived, a legtöbben csak lehülyéznék, meg röhögnének rajta.Bárcsak több lenne ilyen...
2011. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
nah, te is a normális csajok közé tartozol. Már ennyiből le lehet szűrni, sok csaj csak kiröhögné, meg jól elküldeni a helyzetedben a srácot... Szóval így tovább, legalább néhányan maradjanak még jófejek... :)
2011. okt. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 CitizeN*CN válasza:
Hát...Igen... Szépen mond meg neki,mert tényleg nagyon meg tud viselni... Az én helyzetemben a Lány időt kért, míg átgondolja a kapcsolatunkat,de remélem nem történik meg,hogy e miatt szakítunk :s
2011. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, és sok sikert kívánok mindannyiotoknak a csajoknál ;D

Mi abban maradtunk, hogy barátok leszünk, működik is, nekem jó így, csak nem akar elfelejteni... Szerintetek jó, hogy tartjuk a kapcsolatot, vagy inkább kerüljem? ://

2011. okt. 11. 20:44
 28/32 CitizeN*CN válasza:
Szerintem, tartsd vele a kapcsolatot,ha így neked is jó...De milyen szinten tartjátok a kapcsolatot?Vagyis,hogy telefonon /internet vagy néha élőben is összefuttok?
2011. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
osztálytársak vagyunk :)) amúgy facebookon szoktunk még (ezek után is) chatelni, bár én most ösztönösen kerülöm...azt szeretném, ha barátok maradnánk, hiszen jófej...
2011. okt. 14. 19:12
 30/32 anonim ***** válasza:
ha néha beszéltek az még jó is lehet, de ha túl sokszor lát az inkább rossz.
2011. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!