Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csávó ráhajtott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csávó ráhajtott a barátnőmre, mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

barátnőmmel 3 éve vagyunk eggyütt. de egy srác most ráhajtott és amint láttam imponál is neki. mind a ketten koleszosok, eggyött ebédelnek.. ahogy láttam facebookon megbeszélik mikor érnek be koleszba. mostmár hétköznap amikor megvan beszélve hogy átjön jön egy sms hogy inkább bennt marad ma.

de állitása szerint engem szeret. én már nem hiszek neki.

a srácnak is beverném az arcát legszívesebben

mit tegyek szerintetek? vagy mit mondjak a gyereknek?


2011. okt. 21. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
azt mond neki: Kuss disznó! Nincs moslék
2011. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Engem is rosszul érintene és szívesen elkalapálnám, de valamin gondolkozz el. A csaj kell hűséges legyen, nem a srác. Ha a csajod nem akarja, úgysem lesz semmi. Lehet tényleg csak spanok, te meg mindkettő szemében egy féltékeny bika leszel. Az is lehet, hogy éppen döngeti a koleszben. Jókérdés... Mérgedből megverheted, de nem lesz jobb, sőt! Csak akkor verj meg valakit, ha a nőd elmondja hogy kocc, de nem teszi meg az illető. Ez a kissrác a haverja. Szokd meg...
2011. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
sztem zúgazsd ,meg elég rendesen ha ha ember vagy!
2011. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
azóta ép a csaj orálisan elégiti ki xd hee azér ennyire fiú lány nemszokot spanolni szerintem fiú lány barátság hosszútávon nem nagyon létezik . én elbeszélgetnék a gyerekel az 100%
2011. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

az ilyen patkányokat egyszerüen el kell taposni.

Írj rá a fb-ra hogy kocc van, és mond el a csajodnak hogy ez téged zavar, hagyja abba a spanoskodást. Eggyütt érzünk veled haver. Én is kitaposnám a belét ameik ráhajt a nőmre.

Szólj ha bunyó van, megyünk! :)

2011. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Beviz Elek ***** válasza:

A 2.vagyok. Tényleg nem jó ötlet. Csak csajokkal barátkozhat ezek után? Ki fog téged rakni ha megfolytod a féltékenységgel. Én is kiraktam a volt csajom, mert mi az hogy nem találkozhatok lányokkal?


hidd el, tudom mit érzel, de rosszul jársz ha elküldöd a gyereket. Volt olyan csaj akire rányomultam a suliban. Kiderült, hogy volt barátja, de atttól függetlenül nagyon jóban maradtunk. Meghúztam volna 2 év múlva is, de barátként néztem rá.

2011. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
:):) kössz srácok. én is gondoltam h fb-n írok rá. de nemtudok még mit irjak ami nemtűnik viccesnek, de megvan a kello határozottság benne
2011. okt. 21. 14:15
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi agyatlan marhát egy rakáson.... szánalmasak vagytok. A barátnőd beszélget más fiúkkal is Úúúú borzalmas! Verjük laposra! Ember hány éves vagy? Négy-öt? Ez a mentalitás Napsugár óvoda kiscsoportban még elment, de nem felnőtt emberek esetében, és pláne nem egyetemisták esetében. Most szerintem egy kicsit el kellene gondolkodnod a helyzeten. Két lehetőség van: 1. Csak barátok, csoporttársak stb. 2. Egy kapcsolat van alakulóban. Na most ha te vadbaromként fogod magad és mondjuk bemosol egyet a srácnak, amihez egyébként abszolút semmi jogod sincs, akkor a következőt fogod elérni, a srác, ha van egy kis esze, akkor feljelent, a csajodtól pedig egyből könnyes búcsút vehetsz, ugyanis nem a te pártodra fog állni, hanem a srácéra.

A jó megoldás a te helyzetedben az lenne, ha megpróbálnád megismerni az ellenséged, és kideríteni, hogy mi a tényleges helyzet, továbbá kicsit jobban oda kellene figyelned a barátnődre, mert valószínűleg nem véletlenül kacsingat kifelé a kapcsolatból.

2011. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy megverem hanem azt hogy legszivesebben lezúznám. láttam miket irt neki facebookon.. és a csávó többet akar mint barátság.
2011. okt. 21. 14:24
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Én is fb-n rendezném le, merthát mégis a mai világból csak az számít ami az fb-n történik. Miközben megnézed mégegyszer Fluor Tomi-t az fb, előtte vagy utána, amíg lejön Fluor új száma, rendezd a párkapcsolatod is. De szigorúan a fb-n!

SZÁNALMAS

2011. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!