Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves fiu vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiu vagyok a barátnőm 16 éves és 8 hónapja vagyunk együtt! Szeretem nagyon csak lehet megyek Budapestre ami távol van töllünk és nem tudom hogy mi legyen kettőnkel együtt maradjunk vagy szakítsunk?

Figyelt kérdés
nagyon szeretjük egymást csak mondtam neki is ha elmegyek nagyon fog hiányozni csak nem tudom hogy mi legyen én vele szeretnék maradni csak a távolság és lehet csak havonta 2 napot tudnák együtt lenni ő azt mondta hogy így is velem tud maradni de én bennem meg lenne egy olyan hogy valyon kivel lehet mit csinálhast stb értitek nem tudom mi legyen segítsetek!!
2010. ápr. 29. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Bp, a bulik fővárosa, biztos megfogod csalni a buli hevében.
2010. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, akkor találjatok ki valami megoldást, hogy többet tudjatok találkozni. A féltékenykedés bizony könnyen tönkre tudja tenni a kapcsolatot. De ha megbíztok egymásban, és egyikőtök sem kacsintgat más felé, akkor lehet még tartós is a kapcsolat. Beszélgessetek ezekről a problémákról, és találjatok rá megoldást.
2010. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bírom amikor a kommentelőknek kellene eldönteni, hogy egy kérdező szakítson e vagy sem.


elég szar, hogy ennyi önállóság sincs már bennetek.

2010. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hol laktok?
2010. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi két év után bevállaltuk a távkapcsolatot, mert láttuk annyira stabilnak a kapcsolatunkat (mondjuk nem 16 voltam akkor)...

De benned ha felvetődik a kérdés, hogy vajon megcsalod-e, mi lesz ha...és társai akkor inkább hagyjátok a sunyiba a dolgokat.

Nekünk egy éve működik a távkapcsolat és ilyesmi meg sem fordult a fejemben. És igen, ezt mi válaszadók sajnos nincs honnan tudjuk...

A lány is fiatal, te meg még bulizásra vágysz, hol a kérdés? Szerintem már tudod jól...és az őszinteség a legfontosabb!

2010. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok....
2010. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy szakítsatok. Teljesen más, mikor egy pár már úgy ismerkedik össze, hogy messze laknak egymástól. Évek telhetnek el, mire utánad tud jönni.


Arról nem is beszélve, ha faluból/kisvárosból érkezel, akkor elég komoly életstílusbeli változásokon fogsz keresztül menni.


Ahhoz nagyon erős szerelemnek kéne lennie mind a kettőtök részéről, hogy ez a dolog így működőképes legyen.


20F

2010. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!