Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szinte minden lánynak, még az alacsonyaknak is, magas pasi?

Figyelt kérdés
Gyakran írják itt is nekünk, alacsony srácoknak, h az alacsony lányoknál próbálkozzunk. De hiába, lehet egy lány akár 150 centi, 175-nél akkor se adja alább. Még azt megérteném, ha egy nő nála magasabb férfit akar maga mellé, na de aki mondjuk 170 cm, v annál is alacsonyabb, az már nem is férfi?
2011. okt. 9. 17:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem az a férfias,ha 180cm felett van.Plusz aki csak 5cm-el magasabb mint a nő,az igazából nem is magasabb..Biztonságérzetet kelt egy magas férfi.(persze azért ne 30kiló legyen)
2011. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"de ha adott egy 185 centi magas srác, aki alig 60 kiló és egy sörösüvegnek is szélesebb válla van, akkor mellette hogyan érzitek biztonságban magatokat?"


Teljesen igazad van :D Meg 180 cm alatt nem ad biztonság érzetet? Hát nemtom , nekem Tyson vagy Scott Adkins valahogy nagyobb biztonságérzetet adna mint Jocó a szomszédunk aki 190 centi és úgy néz ki mint egy gólya csak nagyobb az orra ... JAh és egyébként ne feledkezzünk el Chuck Norrisról sem !

2011. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Az összes magasságmániás rib..nak üzenem, akinek nem kell alacsonyabb fiú (igen, Napóleon-komplexusban szenvedek), hogy ne picsogjatok majd 30-40 éves löttyedt seggű korotokban hogy nem kelletek már a férfiaknak, meg hogy megcsal a férjetek/párotok (mert bizony meg fog, nem is egyszer, ha vén k..ák lesztek). Akkor majd szépen gondolkozzatok el azon, hogy ti fiatal k...aként hogy bántatok az alacsony férfiakkal!
2012. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem tartom férfiasnak, ha egy pasi nem magas, nem kelt bennem vonzalmat, sajnálom."


Én 188 magas, sportosan izmos, jóképű, sármos (nem egoista, lányok mondták mindig) férfi vagyok. Mostanra már megállapodtam, de régebben a haverokkal a hozzád hasonló beállítottságú lányokat, ha külsőre megütötték a mércét egy éjszakára meghúztuk majd lepattintottuk. Férfitársi szolidaritásból volt egy fogadalmunk, amihez ragaszkodtunk, hogy legyen bármennyire jó egy csaj, ha belsőleg emberséges, nem játszunk vele. De a felszínes lányokkal, még ha éppen csak átlagos kinézetűek is voltak, nem voltak tabuk sem a szexben, sem a párkapcsolatban, igazi kis házi ingyenribiként kezeltük őket. Ha párkapcsolat kellett nekik a szexhez hát azt hazudtunk nekik, persze megcsaltuk őket majd ha rájöttek jött a következő.


Hazudnék, ha azt mondanám, mi nem élveztük a rengeteg szexet, de azért volt bennünk egyfajta büszkeség, hogy olyan lányokat használunk alacsony rangú szextárgyként, akik flegma kis lotyók és a rendes lányokat nem hitegettük szerelemmel és hűséggel.


ui: Én is "sajnálom". ;)

2012. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Respect, utolsó, ha vmi csoda folytán jó pasivá változnék, én is ezt tenném!
2012. okt. 18. 17:27
 26/27 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy szinte minden lánynak csak a colosok kellenek? Rossz helyen keresgélsz ember! Ha megnézed a "magasságmániás" lányok, azok, akik csak a fizikumot nézik egy férfin, nagy részben valami irdatlan sötétek, ők azok a tipikus "cukcsi, mukcsi, láwcsi" fajták, akiket igényesebb ember max, párszor megdönget, de utána meg már a fenének hiányoznak.


Értelmesebb lányok elsősorban emberi értékeket fognak nézni; stílust, megjelenést, megszólalást, intellektust, stb. Viszont az ilyeneket nem a discoban vagy a plázában kell keresgélni. Ez olyan dolog, hogy nyílván mi férfiak is, először a nagyobb mellű, hosszabb combú nőket vesszük észre, de ha buta a csaj, mint a föld, eszünk ágában nem lenne pár numeránál többet szánni rá, és sokkal inkább választunk magunk mellé hosszabb távon olyan lányt, aki ha szerényebb külsejű is, de értelmes és kedves, és ugyanez igaz a nőkre is. Én 173 cm vagyok és 25 éves, mégsem panaszkodhatom arra, hogy ne lett volna sok kalandom, de azoknak a lányoknak a nagy része, akivel összejöttem, nem csak külső terén volt a toppon, hanem értelem terén is, és nem nyávogott amiatt, hogy kicsi vagyok, mert az egyéniségemet nézte.

2013. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hogy miért, azt nem tudom, de az nem igaz, hogy egy alacsony srác nem lehet jóképû és rendes.Nekem van egy ismerõsöm, aki 163 centi, mégis akkora dumája van, hogy a 2 métereseket simán lepipálja :DD igazi partyarc, de mellé okos és általában rendes is (bár néha bunkó tud lenni).És volt már jópár barátnõje, a 180 centistõl kezdve (aki mindig azért volt szomorú, mert hogy õ nem nõies, úgyse fog kelleni senkinek ilyen magassággal, egyébként gyönyörû csaj volt, kicsit hasonlított Cindy Crawfordra) a pici 150 centis mini szexbombáig.Szóval nem reménytelen, csak fogadd el magad, egy magabiztos ember sokkal vonzóbb, mint egy folyton siránkozó.

Hány cm magas vagy?Én 150 :)) volt mikor bántam, de már megbékéltem vele

2014. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!