Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szinte minden lánynak, még az alacsonyaknak is, magas pasi?

Figyelt kérdés
Gyakran írják itt is nekünk, alacsony srácoknak, h az alacsony lányoknál próbálkozzunk. De hiába, lehet egy lány akár 150 centi, 175-nél akkor se adja alább. Még azt megérteném, ha egy nő nála magasabb férfit akar maga mellé, na de aki mondjuk 170 cm, v annál is alacsonyabb, az már nem is férfi?
2011. okt. 9. 17:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
én meg 197 vagyok. na ez a másik véglet :D:D:D
2011. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Hátrány, ez tény. De attól még lesz az alacsonyabb fiúknak is barátnőjük. Mint ahogy egy vékony lányokat preferálónak és lehet duci barátnője, ha találkozik azzal a bizonyos lánnyal...csak hát ehhez ismerni kell egymást, és elfogadni a másikat.
2011. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, h ha egy fiú nem jön be külsőre egy lánynak, akkor csinálhat akármit, nem fog vele összejönni. Márpedig aki alacsony, az szinte egy lánynak se tetszik.
2011. okt. 9. 19:04
 14/27 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, sőt...szerintem csak taktikát kell változtatni. Neked inkább van arra esélyed, hogy közel kerülj a lányokhoz, és barátból legyél... barát. Szóval barátságból szerelem, a lányok inkább engednek magukhoz közel egy fiút, akikhez nem vonzódnak, de ez később megváltozhat.
2011. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Barátságból szerelem, lányoknál? Na arra még annyi esély sincs, mint arra, h egy alacsony srác megtetsszen nekik...
2011. okt. 9. 19:58
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog ennyire általánosítani...csak az lesz lelki szemetes,aki hagyja magát.


De ha te jobban szeretsz keseregni a magasságodon,akkor hajrá,mindent bele!:)

2011. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h nincs ilyen, csak h nincs rá túl nagy esély :)
2011. okt. 9. 20:47
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

"Mert nem tartom férfiasnak, ha egy pasi nem magas, nem kelt bennem vonzalmat, sajnálom."


Én ugyanígy vagyok az alacsony csajokkal. Rendkívül visszamaradottnak és infantilisnek tartom őket.


Nem akarok a fajtám ellen beszélni, de ha adott egy 185 centi magas srác, aki alig 60 kiló és egy sörösüvegnek is szélesebb válla van, akkor mellette hogyan érzitek biztonságban magatokat?

2011. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
a mostani barátom alig pár centivel magasabb nálam, de olyan cukin alacsony. Helyesebb tőle... Szerintem mindegy a magasság
2011. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
miért ha mondjuk 190 lennél akkor minden csaj úgy le*szopna?
2011. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!