Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyik napról a másikra kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés

Már mondta több haverom, hogy egyik nap nem volt szerelmes a a barátnőjébe.

De, ilyen tényleg van?

Egyik napról a másikra akibe szerelmesek voltunk, már többé nem?

Az biztos hogy olyan szerelem volt, és nem más?

Ez nem egy hosszabb folyamat?


2011. okt. 9. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kiszeretni valakiből olyan kb mint amikor elveszted az érzelmi érdeklődést iránta végletekbe menően. Ez egy folyamat, de nem 1 nap... a végleges kiszeretés pedig sosem történik meg amikor a két fél békés körülmények között válik szét.


Szóval feltételezem a haverod egy hormonoktól túlfűtött 15 éves gyerek és fin*ja sincs mit beszél ahogyan ez jellemző a korosztály 95%ra.

2011. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ki lehet szeretni valakiből gyorsan...

én pl. szerettem egy pasit, de a balhés múltja és a felfüggesztettje miatt bármerre mentünk hirtelen polgárőrautó, járőrautó jelent meg, volt hogy igazoltattak ...és én már frászt kaptam ettől.

anyám meg közölte, amíg nála lakok, nem pasizhatok mert kidob.

annyit stresszeltem és rettegtem, hogy végül meghalt bennem minden érzelem egy hét alatt.

pedig eddig azt hittem ilyen nincs, az előző pasimat 2 év alatt sikerült csak elfelejtenem.

21/L

2011. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Meglátott valakit, elképzelt valamilyennek, beleszeretett ebbe a karakterbe. Aztán amikor meglátta, hogy ez a karakter valójában nem létezik, a lány nem olyan, mint amilyenek őt elgondolta, akkor hirtelen kiszeretett belőle.

Megesik az emberekkel.

2012. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen, évekig várt és némán szeretett valakit a barátnőm. Nem vallhatta be neki, mert kis gyereke volt és egy helyen dolgoztak. Aztán elment a pasi külföldre dolgozni, most jött haza egy időre. Hogyan jött haza? Új, külföldi párral. Találkoztak az utcán, az a nő sokkal rondább, mint a volt feleség, vagy a barátnőm. Teljesen kiábrándult belőle. Most mással jár.
2012. márc. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!