Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyok együtt a párommal. Szeretjük egymást jol megvagyunk csak egyk kicsit egyhangu. Mért?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy régebben sokkal tobbet puszilt,bujt mostanában kb 2 hónapja észrevettem hogy nem szól másrol csak munka,vacsi,néha szex,TV,alvás.Nem nagyon bujik már.Csak alszik fáradt.Mit tudnék csinálni hogy ne legyen ilyen egyhangu?
2011. márc. 25. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki te puszikat, ölelgesd, támadd le egy egy szenvedélyes csókkal bármilyen hétköznapi pillanatban, biztos ráeszmél majd tőle, hogy mennyivel jobb így! Még egy olyan egyszerű dolog, mint a tévézés, az is sokkal kellemesebb neki is ha közben simogatjátok, puszilgatjátok egymást!
2011. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!