Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok a barátommal együtt, neki nagy szüksége van rám, mert lelkileg nagyon sérült, de szerelmes lettem másba. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval a barátom szüleit megölték tizenéves korában, amit aztán ráfogtak, ült is miatta sokat börtönben, de az ügy még mindig nincs tisztázva, és egy nagyon furcsa ember lett. A testvére öngyilkos lett az eset miatt. Nemrég költöztünk össze, részemről már elmúlt a szerelem, de szeretem. Erre nemrég munkahelyet váltottam, amivel szemben van a mozgássérültek intézete és szerelmes lett belém az egyik önkéntes ápoló.. azon kaptam magam, hogy mikor jobban megismertem kicsit, hogy milyen ember, én is teljesen bele estem. Most elég nagy bajban vagyok.
2011. okt. 9. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szakíts vele....Ez már nem szerelem,ha már vonz egy új férfi...


Ne pazarold az időd.Persze csak higgadtan szabad neki őszintén tálalni a dolgot.Ne mondj semmit a másik pasiról,csak mond el, hogy a kapcsolatotoknak vége,már úgy érzed nem vagy belé szerelmes és stb...Váljatok el békébn felnőttek módjára.

Ha öngyilkossággal fenyegetőzik,akkor pedig tényleg szánalmas.

2011. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Húúúú... Hasonló esetben járok, de nem ennyire durvába... de a szerelem fog győzni... de legyél benne biztos hogy akivel össze akarsz jönni, ő is akar-e téged... és nagyon át kell gondolnod a szakításos dolgot, hogy hogyan mondd meg neki, hogy ne csináljon utána hülyeséget... ilyen is volt velem, hogy szakítottam egy pasival, és azzal fenyegetőzött ha elhagyom nekimegy egy fának, vagy az árokba (autoval), ezért nem mertem lépni... de nemsokra rá, nagyon sokat beszélgettünk, és ugy váltunk el hogy ő szeretett, ezért megkértem ne csináljon hülyeséget ha szeret... és hálisten nem csinált semmi hülyeséget... nagy kő esett le a szívemről... Neked Sok Sikert! Kitartást!
2011. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Mi ütött itt az emberekbe?????

Oké, hogy nem teheti tönkre magát a kérdező, nem maradhat vele, de hogy csak úgy piff-puff faképnél hagyja, le se szarja a barátját, ezek azért elég durva tanácsok!!!

Természetesen, ha nem vagy belé szerelmes, akkor nem KELL azért vele maradnod, hogy ne törjön össze, de mivel te vagy az egyetlen olyan személy az életében, akire számíthat szerintem ezt nagyon óvatosan kellene intézned...

Először is, ha a barátod még nem jár pszichiáterhez, akkor elkezdhetne, mert ezeket a dolgokat szinte képtelenség feldolgozni..

(Oké, emberek, az oké, hogy lelki sérült, talán az is marad, de akkor rögtön hajítsuk a süllyesztőbe?????)

Nehéz helyzet, nem irigyellek! :(

2011. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem, nem erről van szó. de nem akarom én is magam tönkretenni attól h vki ilyen..
2011. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Lehet kicsit későn válaszolok de hagyd ott..Ha ő megöli magát vagy ilyesmi az már nem a te bajod...Az ő döntése ő akar így élni úgy látszik.Hagyd ott és élvezd az életed...
2014. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Komolyan! Milyen válaszolók jöttek ide? Van nektek szívetek? Nem áldozhatja fel az életét, de attól még a lelki sérült barátja is egy ember, érző lény.

Idióták...

Kérdező! Nagyon nehéz helyzetben voltál, látom már elég rég történt, azóta hogy alakultak a dolgaid?

2014. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad lelkisérülttel elkezdeni semmit.


Kérdező nem gondotlad, hogy aki 15 évig nem volt társaságban, normális életkörülmények között, az majd veled bármikor is normális lesz?Vagy önmagával szemben?

Ne mond, hogy ennyire elvakultan szerelmes voltál belé.


Most jöhet az állandó aggodalmad, hogy nehogy magát is kinyírja miattad. Nem lehet sajnálatból megélni az is biztos.

2014. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!