Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetünk a tanárommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetünk a tanárommal? Ha ügyesek vagyunk, titokban maradhat?

Figyelt kérdés

18L vagyok, ő 26F.

Még hónapokkal ezelőtt komoly jeleket kezdett el küldeni felém, amik egyre nyilvánvalóbbak lettek számomra és a legjobb barátnőm számára is. Nem sorolnám fel őket, az a lényeg, h 100% hogy szerelmes. Az elején csak barátként kezeltem, de már én is fülig szerelmes vagyok belé. Már beszéltünk arról, h hogyan kéne kezdeményezni, de látszott, h a végső lépést ő tőlem, én pedig tőle várom el. Mit tehetnék, hogy nyilvánvalóvá tegyen neki, hogy szeretem és merjen már lépni valamit? És ha esetleg összejönnénk, mik lehetnek a következmények?

Nem tudunk várni érettségiig, az még 2és fél év.


Előre is köszönöm


2011. márc. 10. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem összejöhettek ,csak senkinek ne beszéljetek róla ,és csak sulin kívül,suliban semmi ,mert necc ha lebuksz,én tudom (kellet az angol 5-ős :D ) 23 F
2011. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig várnotok kell. Az állásával játszik.
2011. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
összejöhettek... Amúgy mit tanít a szép szőke herceg?
2011. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miért játszana az állásával,felnőtt nő (a kérdező) és ha meg iskolában nincs semmi nyoma,akkor magánügy .csak legfeljebb jobban ránéznek a körmére .
2011. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyetértek az előttem szólókkal.

De hogy lehet, hogy 18 évesen még 2 és fél év? Nekem is 2 és fél év, és 16 vagyok. xD

2011. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a pasik nem úhgy működnek mint a nők.biztos hogy szerelmes?

mert sajnos elég nagy esély van rá hogy csak jó nőnek tart és szerene ágyba vinni.tapasztalatom szerint elég sokáig képesek elmenni a pasik ha arról van szó hogy lefekszem e vele.

2011. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

félelmetes, hogy ma már az alapvető értékeket tapossuk sárba.

nem hiszem el, hogy 1) pont egy tanárt néztél ki (ő meg pont egy diákot) 2), hogy ha nagy a szerelem, akkor nem tudtok várni még 2 évet. Menj másik iskolába, és akkor úgy már oké!

Legközelebb már az sem lesz gond, ha a testvérek fekszenek le egymással? bár bizonyos néprétegen belül már ez sem gond :(

2011. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:01

kerdesedre a valasz, marmint hogy hogyan lehet, hogy 18 evesen meg 2,5 ev van az erettsegiig, a valaszt a 19:45-kor valaszolo adta meg... ("bizonyos nepretegek") Es ugyanez a valaszolo adta meg a helyes valaszt arra is, hogy miert eppen a tanar kell.


Az en velemenyem hasonlo: a szineszeknel van ugyebar a "szereposzto divany" - a leendo erettsegizonek - akinek 18 evesen meg 2,5 ev kell az erettsegiig - annak meg kell az erettsegi-oszto divany...

2011. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

kedves válaszolók!

úgy lehet, h egy évet jártam iskolai előkészítőbe ovi után, év vesztes vagyok, és 5 éves a gimnáziumom ...nem kell rögtön néprétegezni

2011. márc. 10. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:
hát igen ,erre senki nem gondolt XDXD,nekem volt egy 16 éves osztálytársam 8.ban ,számoljatok utána hogy ö mikor végez/végzett
2011. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!