Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy ilyen kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy ilyen kapcsolat? A férfi orvosnak tanul, a lány meg csak a Budapesti Gazdasági Főiskolán fog diplomát szerezni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 10:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést.. miért ne mukodne??
2011. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tökéletesen működhet.
2011. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

Ha te vagy a férfi, akkor felejtsd el. Egy ilyen arrogáns, nagyképű f*szra nem hiszem, hogy szüksége van a lánynak.


Ha te vagy a lány, és egyikőtöket sem zavarja a dolog, akkor miért ne működne?

2011. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen, főleg, hogy mekkora ma az orvosok fizetése és társadalmi megbecsülése. Még a McDonaldsban is többet keres az ember krumplisütéssel.
2011. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

"McDonaldsban is többet keres az ember krumplisütéssel"


Azért egy kicsit el vagytok tévedve gyerekek. Fontosságához mérten nevetségesen alulfizetett szakma, de minden viszonyítás kérdése! A kórházi dolgozók kezdőfizetése bohózatba illő, de valahol ezért nem vagyok a hálapénz ellen, amivel már egész jó is tud lenni. A körzeti orvosoknak meg - bár csak a látszat alapján ítélek - semmi okuk panaszra. Legalábbis egy volt iskolatársam kapott körzetet a szülővárosunkban, én nem sokat kellett várni egy új BMW-re. A társadalmi megbecsültségük meg szerintem még mindig az egyik legmagasabb.

2011. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%
Hát kedves kérdező, eszed az nem sok van. Nem csoda hogy haldoklik a felsőoktatás.
2011. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 bánomisén ***** válasza:
63%
Mi köze a végzettségnek egy kapcsolathoz? Ha két ember szereti egymást, nem mindegy, ki hova járt suliba, milyen diplomája van, vagy van-e neki egyáltalán?
2011. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én annak is örülnék ha valaki egyáltalán kapcsolatot tudna elképzelni velem és én is vele, ti meg ilyen f.ságokon izéltek... Így álltok hozzá akkor nincs jövője, már az is gáz, hogy ez felmerül.


20/l

2011. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%
Működhet egy kapcsolat egy Porsche és egy Suzuki tulajdonosa közt? :))))
2013. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

"Ha te vagy a férfi, akkor felejtsd el. Egy ilyen arrogáns, nagyképű f*s.zra nem hiszem, hogy szüksége van a lánynak.


Ha te vagy a lány, és egyikőtöket sem zavarja a dolog, akkor miért ne működne?"



Mert fordítva miért mentené fel az alól hogy seg.gfej? A nő is lehet beképzelt barom. Fogadok te is egy agyondiplomázott farokvadász p.csa vagy aki felsőbbrendűnek érzi magát, aki a férfiakat gyűlöli és lenézi. Gratulálok a nyomorult életedhez. :DD

2016. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!