Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar lefeküdni velem mig el nem vettem. Én ezt praktikussági okokból tartom rossz ötletnek. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 11:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%

"De ne zsarolgasd azzal, hogy 'ha szeretnél, akkor megtennéd', mert ez hülyeség."


Bezzeg a csajok folyton azzal jönnek, hogyha szeretsz, akkor nem erőlteted még egy évig a szexet igaz. Nekik lehet?


Az ilyen csajok teljesen sötétek, mert feltehetőleg gyerekkorukban tele dumálták a fejüket mindenféle hülyeséggel, hogy a szex így rossz, úgy rossz stb. Játsszák a jó kislányt, de ha olyan környezetbe kerülnek, simán leszopnak mindenkit. Azt mondta, hogy veled nem fekszik le? Honnan tudod, hogy még szűz? Az egyetlen megoldás, ha otthagyod a p.csába. Győzködheted hónapokig, mire kötélnek áll, és akkor is a teljesítménye gyengébb lesz, mint egy fatörzsnek és arra fog hivatkozni, hogy "na látod én megmondtam" és azután már végképp nem lesz köztetek semmi. Aki valami kényszernek tekinti a szexet, azzal nagy bajok vannak.

2011. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Várj, ezt nem értem!


"arra fog hivatkozni, hogy "na látod én megmondtam" és azután már végképp nem lesz köztetek semmi"


Micsoda? Nem világos.

2011. okt. 10. 20:50
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
Feltételezhetjük, hogy még szűz. Hónapokig húzza az agyadat, hogy ő nem akar dugni, mert nem készült fel stb. Aztán amikor mégis megtörténik a dolog, arra fog hivatkozni, hogy elkapkodtátok és neki nagyon rossz volt és többet nem akar majd lefeküdni veled.
2011. okt. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

Igen-igen, az ilyen csajoknál az a gond, hogy, nincs meg bennük az önállóság, határozottság, hogy igen, ezt az embert kívánom szexuálisan, és tudom, hogy jó lesz vele, ha nem azonnal, akkor majd együtt megtanuljuk. Az elvek, amiket vall, valójában kb a szülei kemény nevelése, más inger nem is érte életében, pontosan ebből látszik, mennyire gyengék. Az ilyen csajok ugyanis addig tartják ezt az elvet, amíg nem találkoznak egy jó emberismerettel rendelkező, kőkeményen domináns fickóval, aki egy óra ismerkedés után úgy megdöngeti őket, hogy az ágyhoz asztalost kell hívni. Egy lány haverom unokatestvére (nyaralni voltak szülővárosomban) is pl elmagyarázta a hasonló világnézeteit nekem (az igazi tv-ben hallott baromságok szerelemről, mai r1banc fiatalokról, akikkel nem foglalkozik az anyjuk, a házasság fontosságáról, a korán elkezdett szex veszélyeiről, mindezt akkor 19 éves brutál élettapasztalattal), és akkor is ráztam a fejem. Rá pár napra meg is találta az igaz szerelem: a Tisza partján döngette egy vizimentő a strandról, az a srác, aki utána két nappal megdugta a lány haveromat is.


Nem vagyok egy Lemmy Kilmister, de ebből az álszent típusból már annyit láttam életemben, ezért mondom, hogy kérdés nélkül menekülnék, bocs, de nekem ez a véleményem...


tegnap 12:02 voltam

2011. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Lemmy Kilmister? :D Miért pont őt mondod? :)
2011. okt. 11. 21:00
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mind1, h álszentek, vagy nem.. a pasiknál is előfordul ilyesmi.. nekem pl. a pasim mondta h még korai, kicsit duzzogtam, de végül vártunk.. aztan meg olyan szexeltunk, h csak na :) sztem ha nem vagytok 1 véleményen, hullámhosszon, akkor szakitsatok.. ő se kényszerithet téged semmire, te se őt..
2011. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"Lemmy Kilmister? :D Miért pont őt mondod? :)"


Csak azért jutott eszembe, mert dugott már párszáz nőt életében, így lehet egy képe a nőkről, véleménye meg mindenről van. Mondhattam volna mást is, csak ő jutott eszembe.

2011. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Vedd el, dugd meg, hagyd ott. Rögtön rájön majd hogy nem is volt olyan jó ötlet.
2012. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha hajthatatlan, akkor hagyd el.


Én sem vagyok ennek a gondolkodásnak a híve. Főleg, hogy ismerek olyan katolikus párt, akik annak rendje és módja szerint összeházasodtak, szexeltek, majd még a terhesség alatt a mintaférj otthagyta a lányt.


Azóta a lány kicsit másképp gondolkodik ezekről...

2013. ápr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
81%
Én a saját példámat tudom mondani: vártam a házasságig (több mint 30 éves koromig!) és nem bántam meg, egyáltalán nem volt és máig sincs semmi gond a szex-el és azóta van egy gyönyörű kislányunk. Örülök neki hogy a nászéjszakán, életem párjával vesztettem el a szüzességemet.
2013. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!