Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt a fiúk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a fiúk hogy nincs is szükségem mozgásra?

Figyelt kérdés
Ez annyira fel tud idegesíteni. Mikor mondom hogy minden nap tornázok futni járok stb. És akkor jön az hogy de hát miért, tök jó alakom van. Basszus gondolkozzatok már, mitől lenne jó alakom... Nyilván azért meg küzdök érte. A mozgás meg amúgy is tök jó, egészséges dolog :D Erre nem úgy kell "bókolni" hogy minek az tök jól nézel ki, hanem hogy azta tök jó hogy ilyen sportos csaj vagy! XD
2011. okt. 10. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is!
2011. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk, igazán hasznos volt, sokat tanultam. Ugyan senki nem kérdezte és nem is érdekel de azért köszi.
2011. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szívesen remélem tanultál drága fiam és az értelmes kommentjeiddel másokat fárasztasz!
2011. okt. 10. 20:05
 4/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
kezdj el focizni, azt rögtön kapod az értelmes bókokat;)
2011. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fociztam :D Az kéne még :D Elég is volt xD
2011. okt. 10. 20:16
 6/6 JulesM111 ***** válasza:

Dobj fel egy egészalakos képet, majd mi eldöntjük, hogy kell mozognod még, vagy sem. :)


Tudod, ez olyan kérdés, mikor hazaérkezem, belépek az ajtón, megkérdezik, hogy megjöttél? Kb. hasonlóan megmagyarázhatatlan okból mondják, hogy ne tornázz.


Ne foglalkozz a miértekkel, a világ ilyen xD

2011. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!