Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni teniszezni? 4-5kilótól kellene megszabadulnom, főleg popsiból, belső combból, de olyasmi mozgásra van szükségem, amin nem érzem hogy kényszer. A tenisz jó lenne erre a célra? Vagy a fallabda? Teljesen kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
:)
2011. jan. 13. 22:38
 1/6 anonim válasza:

Én próbáltam,de a vállam/karom nem bírta.Amúgy jó sport!

22/L

2011. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk eszembe se jutott,hogy majd a kezem nem bírja...:D vAN benne valami:)
2011. jan. 13. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
A fallabda unatkozó managereknek való, akiknek kihívást jelent eltalálni egy bazi nagy falat, valamint minél jobban kics szni a másikkal... A tenisz az már valami, szeretek játszani, de most sátorban nem az igazi :) f21
2011. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy a fallabda is elég megerőltető,valaki ezt mondta..:)Akkor marad a Rubint Réka,csak ahhoz meg lusta vagyok:)
2011. jan. 14. 02:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenisz sztem hatásosabb, többet mozogsz mint fallabdánál. 6 éve teniszezem, és remek módszer! Rengeteget futkározol a pályán egyrészt + kézi munka, az ütések is rengeteg kcalt éget. Mindenképp kezd el!
2011. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a tenisz tuti, csak télen drága a pálya.

a squash meg 1000ft/fő egy órára.

tavaly is jártam, idén most kezdtük a barátnőmmel pont ma.

aki akarja fikázza nyugodtan, nem vagyok unatkozó manager, még csak milliomos sem, de utálok egy edzőteremben rohadni, vagy rubint réka bájos hangja kíséretében emelgetni a lábamat.

a squash azért is jó, mert ki tudod adni a felgyülemlett agressziót :D

2011. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!