Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újból agymenésem van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újból agymenésem van, vagy igazam lehet?

Figyelt kérdés

Féléves kapcsolat, 19 évesek vagyunk. 220 km-re kerültem tőle, egyetem miatt, ő nem jött egyetemre. Ez egy nagyváros, ő meg falun lakik, úgy beszéltük, hogy valószínű, hogy pénteken hazamegyek hétvégére(2. hete vagyok itt). Neki vannak egyetemista barátai egy hozzá közelebbi városban, és itt is. Szóval állítólag azért, mert nem biztos,hogy én megyek feljön ő ezen a héten. Szerintem az a barátja szólt neki,aki itt tanul szintén, s ő egyből jön. Mondtam neki, hogy mehetek haza, és kell is mert valamilyen papírokat kell hazavinnem...Erre ő mondta, hogy hát akkor szerdán feljönne, pénteken hazajönne velem vagy maradna szombatig..és akkor azt azt jelenti, hogy ő mire hazajönne én már jönnék vissza. Mondtam neki, hogy akkor jöjjön köv. hétvégén akkor meg mondta, hogy megy a másik városba a barátjához(amelyik közelebb van jóval).

Tehát a zavaros lenne az esett rosszul, hogy ennyire a barátai után sorol, ha valamelyik füttyent ő már jön, viszont az nem zavarja ha most feljön sokkal kevesebbet tudunk együtt lenni, mert még hét közben nekem több programom is van.Szerintetek is ennyire leszar vagy csak megint túlagyaltam mindent? Kérlek valaki racionálisan mondja el mit gondol és mi lehet a háttérben. Köszönöm.


2011. okt. 10. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és múlt hétvégén is ott volt annál a barátjánál, amelyikhez jövő héten menne.
2011. okt. 10. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem agyalod túl,de beszéld ezt meg vele.Kérdezed meg tőle hogy veled mikor akar találkozni?Különben meg elég érdekes hogy ugyan ahhoz a baráthoz fog menni,aki ellentétes nemű?Mert ha igen,akkor tippelj miért kell megint oda mennie....De nem akarok kavarni,inkább vele beszéld meg,normális hangnemben.
2011. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem, fiú barát, akinek szintén van barátnője...Óh már nem tudom mit gondoljak :-s :((
2011. okt. 10. 21:24
 4/5 A kérdező kommentje:
De ezt ő úgy állította be, hogy mivel nem volt biztos, hogy megyek ezért jönne fel ő, viszont nekem furcsa hogy képbe jött az itteni barátja és csak gondolom, hogy inkább azért jön mert a srác szólt neki...
2011. okt. 10. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok,figyi sokkal jobb lenne ha őt kérdeznéd meg : )
2011. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!