Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
A barátommal csak egy hónapja járunk, de már vagy 3 hete azt mondogatja, hogy majd Wales-ben fogunk élni, és hogy milyen jó lesz. Ennyire komolyan gondolja, ennyire szeret és eltudja velem képzelni a jövőjét? Ez annyira hihetetlen nekem
2011. okt. 22. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon beleéli magát a kapcsolatba... Szerintem ez nem baj.. de azért mondd meg neki, ha zavar, hogy ennyire elöre tervez..
2011. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy egyáltalán nem zavar, sőt, jólesik, hogy ennyire tervezget velem. Én is el tudnám képzelni vele az életemet, mellette lennék, stb. Tök jó lenne :) Pont kiegészítjük egymást, ugyanarra gondolunk a legtöbbször, működik a telepátia :)
2011. okt. 22. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor mi a baj? :D


Nem hinném, hogy hülyeségböl beszélne ilyet... De ha meg igen akkor észre lehetne venni rajta... Minden ember másképp viselkedik ha hazudik.. :)

2011. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hazudik. Az elején azt hittem, de aztán rájöttem, hogy nem tenne ilyet. Tudom, hogy egyre jobban szeret, igaz még nem adta tudtomra, de érzem, ahogy rám néz, megölel, stb. És ez annyira jó :) És Wales-ben élni vele :) Most úgy érzem össze fog jönni :)
2011. okt. 22. 23:43
 5/8 anonim ***** válasza:
háááát.. én kicsit beijedtem volna.. ennyi idő utan ilyeneket mondani?
2011. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is megijedtem, de már kezdek hozzászokni, hogy ilyeneket mond :D
2011. okt. 22. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen itt az ideje leszállni a földre. Ezt komolyan nem hangulatrombolásként mondom, de az ilyenek után jönnek általában az akkora koppanások, hogy utána csak pislog az ember... Jó dolog ha a tudtodra adja, hogy tervei vannak veled, ahogy az is jó, ha érezteti hogy szeret téged. Az viszont nem jó, ha ez téged teljesen elvakít és 2 méterrel lebegsz a föld felett, mert az sosem vezet semmi jóra. Maradj meg kicsit a realitás talaján, így is lehet nagyon nagyon boldognak lenni! :)
2011. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is hasonlókat mondott előző barátom... majd dobott egy másik lányért 2 hónap után...
2011. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!