Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leteznek meg normalis pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteznek meg normalis pasik a vilagon? ! Olyanok akik nem csalnak meg es nem hasznalnak ki? !

Figyelt kérdés
egy elkeseredett lany...
2009. ápr. 30. 16:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nekünk meg találkoznunk kéne!

én ugyanígy vagyok, csak a csajok terén vannak gondjaim.

mindig kihasználnak, mert túl őszinte vagyok és mindent megadok neki. de nekik ez kevés. mert valami nyálgépbe lesznek szerelmesek. azok meg egy kör után otthagyják.

ki érti ezt?

de a csajoknak mégis az jön be, ha úgy ebszélnek velük, mint a kutyával. volt olyan csajom, akitől már nem aakrtam semmit, mert nagyon megbántott. ordibáltam vele....(ő kezdte) este meg kaptam az smst, hogy így meg úgy szeretlek....szal erről ennyit...

18as elkeseredett fiúka

2009. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

kosizke a valaszokat !!!

mar nem is vagyok annyira szomoru.. csak nah jol jonne valaki aki tenyleg rendes :(

2009. máj. 1. 12:13
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene próbálnod a kedves 10:44-es válaszolóval:P Elég rendes srácnak tünik! Puszika!
2009. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

hat ki tudja hol lakik :P

szerintem messze tolem :(

2009. máj. 1. 22:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Nyíregyháza?

és te?:P

bocsi kései válaszért:$ csak érettségizek:D 18fiú

2009. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

huu`.. Romaniaba Nagyvaradon..

es 16 lany :D

de ha van kedved dumcsizni add emg az msn cimed :)

pusz`

2009. máj. 4. 22:53
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, ezért jó volt olvasni a válaszokat. Szóval vannak még rendes pasik...rendben, de mégis hol lehet őket megtalálni.
2010. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

hat kedves valasozlo azt modnom fel a fejjel !

En is sokat szenvedek meg most is es csak kibekultunk midnen szoval mindjart 1 eve hogy egyutt vagyunk !!

Aztan meg szerintem az egesz elet egy keresesi ut .. ahol relytej az hogy hol talalunk egy rendes pasit.. De mindig ott lessz mikor nem szamitunk ra :x

Bizz onmagadban !!!

2010. márc. 27. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!