Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szinte minden nőt szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte minden nőt szépnek látok az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Ez gyengeséget, befolyásolhatóságot jelent vagy éppen örülnöm kellene, hogy érzékeny vagyok és sokmindenben meglátom a szépet?

Ha valakinek csak egy-két nő tetszik az erőt, jellemszilárdságot jelent vagy pedig tompaságot és érzéketlenséget?


2009. ápr. 30. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nagyon is örülnöd kell. Nem tartod nagyon magasan a lécet és ez nagyon jó dolog!
2009. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát ez egy érdekes elgondolkoztató kérdés...

Szerintem attól függ...

Mert az jó ha minden lányba meglátod a szépet!Ezáltal nagyon szépen tudhatsz bókolni ami biztos jól esik a párodnak...és más lányismerőseidnek is jól esik ha észreveszed bennük a szépet ,és megdicséred...(sok lány nem érzi elég csinosnak magát)...szóval nagyon jó ha észreveszed az apróságokat,sajna sok ember ezek mellett félresiklik...

Viszont a másik véglet ami nem jó...ha meglátsz egy szép lányt ...aki esetleg szebb ,mint a párod és azért ,mert szép odáig leszel érte.Hiszen tudod nem csak a külső fontos!Szóval ha ez csapodársággal párosul és egyik szép lánytól rohansz a másikig...az már nagyon rossz végletbe tartozik...mert akkor már túlságosan is a külsőségek rabja vagy !Akkor ez már negativ tulajdonság szerintem!

2009. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megnyugodhatsz, mert szerencsés alkat vagy. Kevesen mondhatják el magukról, hogy úgy szeretik a nőket, ahogy vannak! Meglásd, ők is szeretni fognak téged ezért!


Az általad felsorolt tulajdonságok nem függnek szorosan össze. Pl. ha valakinek csak egy-két nő tetszik, az nem szilárd jellemre utal, sokkal inkább válogatósságra, túlságosan magasra tett mércére és így tovább.

2009. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is majd minden nő tetszik :) Ennek az oka: Sok szépnő él a városomban, másrészt szépnek látom, de ameddig nem ismerem meg addig csak szép, utána lesz gyönyörű :)
2009. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos :)
2009. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kamasz vagy még?
2009. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok de kamaszkoromtól így van ez:)
2009. ápr. 30. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, barátnőd stb van akkor nem túl jó jel, ha nincs akkor bizonyítja hogy nem vagy meleg. Én is így vok vele csak nem vagyok olyan idős mint te. Megyek az utcán és legkevesebb minden második lányt szépnek látom:)
2009. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!