Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a fiúk felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és még nem volt egy kapcsolatom sem még csak igazi fiú haverjaim sincsenek.Akik az osztályba járnak azok megrekedtek egy bizonyos szinten,amibe én már rég nem tartozom bele.Más dolgokban viszont meg igenis nagynak képzelik magukat pl:cigiznek meg minden héten holt részegre isszák magukat.És ez menő?Sajnos igen mert a mi osztályunkban csak úgy fogadnak el ha van elég merszed cigizni(de most komolyan ezek az osztálytársak40 ezret költenek egy hónapban csak a cigire)És ezek után felteszik nekem a kérdést hogy miért nem cigizek.Na mindegy.Igaziból nem csak az osztályban van így,hanem minden közösségben ahova bekerülök rögtön legalulra helyezem magamat(ez az én hibám is de nincs önbizalmam),mert meglátom azokat a szép vékony lányokat akik olyan könnyedén társalognak a fiúkkal még a barátnőim is csak én nem.És mind ez azért mert szégyenlős vagyok és nem hagyom a dekoltázsomat 2 centivel lejjebb lógni??Vagy MIÉRT??:(
2011. okt. 12. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit szarni rá, én is így vagyok sose volt senkim 18/f

nincs szerencséd

hibás gének

rosszul neveltek

2011. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert más karakter vagy. Előbb-utóbb (de inkább előbb) rád is fel fognak figyelni, épp a különbözőséged miatt.
2011. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 12. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:

én őszinte leszek

ezt hogy igy leirtad hogy ők vékonyak meg minden, az jön le hogy esetleg dagadt vagy ( ha nem igy van szólj) és nem nézel ki jól és ezért nincsen barátod, ez persze csak feltevés mert lehet nem így van. Amugy meg ezeregy csajt ismerek aki nem cigizik mégis befogadja a társadalom... nem ehez kell kötni.

2011. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Előbb-utóbb (de inkább előbb) rád is fel fognak figyelni, épp a különbözőséged miatt."

Én ennek eddig csak az elenkezőjét tapasztaltam sajnos. Különbözöm valamilyen szinten a többiektől, és így eddig csak még jobban sz@rtak a fejemre. De nem bánom...

19/F

2011. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magamat kimondottan dagadtnak 60 kg vagyok(17 éves korban nem tudom megfelelő e)Senki sincsen megelégedve magával igazán.Én inkább arra céloztam,hogy a mellemre nem vagyok büszke,mert az meg mindennél nagyobb.Meg még talán a combom,de arra gyúrok.A felsőmmel nem nagyon tudok mit kezdeni...
2011. okt. 12. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:
vetkőzzle meztelenre az uccán,akor felfognak figyelni rád aférfiak.Próbáldki. :=)
2011. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne akarj azért rossz útra térni, hogy most felfigyeljenek rád a fiúk. Hamarosan veled is foglalkoznak. Nem hiszem el, hogy ha rendes vagy (mármint nem cigizel, nem piálsz) ne kapnál egy rendes pasit magadnak :)
2012. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!