Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy felfigyelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy felfigyeljenek rám a fiúk?

Figyelt kérdés
Velem van a gond? 16 éves vagyok, de még soha nem volt barátom. Egyszer találkoztam egy gyerekkel vagyis kétszer de aztán kiderült hogy nem érdeklem. Annyira szeretném ha lenne valakim aki szeret. Olyan rossz látni másokat mikor kézen fogva sétálnak meg minden. Én is szeretnék szeretni valakit és szeretném ha valaki szeretne. :(
2009. máj. 22. 16:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Semmit, azon kívül, hogy egyszerűen önmagad vagy. Ha megjátszod magad és úgy szeretnek meg, az már régen rossz. Vagy önmagadért szeressen a fiú, vagy ne szeressen.


Amúgy meg egyszerűen legyél nyitott, ismerkedj - minden hátsó szándék nélkül, csak barátilag. Ha aztán találsz olyasvalakit, akivel sok a közös vonásotok, sokmindenben gondolkodtok hasonlóan, és még tetszik is, akkor már szabad az út. :)

2009. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én már felfigyeltem rád! Ismerkedünk? 18F
2009. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi, de tényleg annyira rossz egyedül:( Chatre szoktam felmenni volt is olyan gyerek akivel egész jól elbeszélgettem meg minden, de többnyire csak sokkal idősebbekkel beszéltem ott. És most volt egy olyan szitu hogy találkoztam kétszer is egy sráccal akit chaten ismertem meg aztán nem jött össze. Sokszor úgy érzem soha nem fogok érdekelni egy fiút sem:(
2009. máj. 22. 17:12
 4/25 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt :) De mégis mire figyeltél fel? Nem is tudsz semmit rólam :) Azért majd írj :)
2009. máj. 22. 17:13
 5/25 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam. Csak biztatni tudlak, hogy eljön az ideje, noha én akkor igen kilátástalannak láttam a helyzetet. Mégis: 20 évesen férjhez mentem, és csodálatos házasságom van!
2009. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi extra dolgot csinálnod, jönni fog az a fiú akivel jól kijöttök majd. De csak akkor, ha már nem görcsölsz ezen, hogy neked miért nincs barátod. Tudod milyen sok lánynak / nőnek nincs? Nagyon soknak!
2009. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Járj el szorakozohelyekre!!! ott tuti kifogsz magadnak vkit.. De ha teccik egy fiu te is nyugodtan odamehetsz hozzá...
2009. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem szoktam buliba járni és nincs is sok kedvem. Köszi szépen a válaszokat:) Reménykedem. :) Majd csak feltűnik valaki a színen akit majd érdeklek.
2009. máj. 22. 17:36
 9/25 anonim ***** válasza:

Mért nem jársz bulikba??? nem engedik szüleid? vagy mi?

Legalább probáld ki, szerintem semmi rossz nincs benne. Ha meg igen igyál picit mindjárt ugranak a gátlásaid :)

2009. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem szoktam inni :) Gondolom csodálkoztok 16éves lány nem iszik nem jár buliba nem is e világi :)Amúgy engedné anyukám.
2009. máj. 22. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!