Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik nem voltak szerencsések a párkpcsolatok terén és a magány mellett döntöttek?

Figyelt kérdés
Leirnátok esetleg az okát,mit gondoltok róla és,hogy milyen érzés!Nemet és kort is irjatok,ha kérhetem!
2011. márc. 31. 12:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Nálam nem döntés volt, csak egyszerűen olyan csúnya vagyok, h egy lánynak se kellek. Próbálok beletörődni, de még mindig szar érzés, amikor boldog párokat látok, és eszembe jut, h nekem ebben soha nem lehet részem. 25/F
2011. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Én 29 vagyok, férfi.Volt rövid és hosszú kapcsolatom is.Volt olyan hogy a csaj dobott mert beleszerettem ő meg nem.Olyan is volt, hogy a csajt én nem szerettem aztán véget vetettem a dolognak, hogy ne pazaroljuk egymás idejét.Mostmár úgy vagyok, hogy megválogatom a csajokat és ez sokszor azzal jár, hogy akár 1 évet vagy többet is egyedül vagyok.Amúgy meg biztos akadna csaj, mert magas vagyok meg hát jóképü kategoria nem áll messze tőlem de valahogy nincs kedvem összeállni csajokkal, csak azért hogy legyen nőm.Nekem társ kell és ezt helyesnek látom még akkor is ha néha magányos vagyok.
2011. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Az ember éli az életét, kapcsolatok alakulnak, felbomlanak. Többségünk átmegy jónéhány csalódáson és közben úgy érzi, sosem fogja megtalálni a párját, ő már mindig egyedül él majd, magányosan. Ez teljesen normális érzés, de el fog múlni. Jó eséllyel találni fogtok majd valakit, akivel összekötitek az életeteket és mosolyogva emlékeztek majd az egykori pesszimizmusotokra. persze, van, akinek nem jön össze, de nem azért, mert egyszercsak, huszonévesen úgy döntött, hogy neki sosem lesz társa. Annyi minden történhet még utána. (Csak, sajnos, van, akivel nem történik meg...)


Ez a fajta tudatos elhatározás inkább az idősebb, 50 feletti korosztályra jellemző, amikor egy válást, vagy megözvegyülést követően hoz meg vki effajta (bár szintén nem megmásíthatatlan) döntést.


Szóval ne aggódjatok, nagyobb az esélye, h nem maradtok egyedül, mint hogy igen :)

2011. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha az ember tudja hogy esélytelen, akkor jobb ha elvonul, így sok fájdalomtól kíméli meg magát.Én még mindig próbálkozom néha és mindig meg is égetem magam. Hidd el jobb égés nélkül... magányosan de ép lélekkel....
2011. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én a magány mellett döntöttem, mindig is pesszimista voltam. Voltak barátnőim, de nem komolyak. Aztán jött egy komoly, sokáig együtt voltunk, majd elhagyott. És ha akarnám lehetnének barátnőim, de nem akarom, mert csak csalódnék bennük. És különben is egy lányt fogok szeretni életem végéig, még ha nem is lehetünk együtt :(
2011. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény. Ha eleve a magány mellett dönt, hibás döntést hoz, mert valami alapvető mindig hiányozni fog az életéből, az nem lesz teljes, még ha annak is érzi. Nagy csalódások után átmenetileg sok ember vágyik "remeteségre", de tudat alatt már ekkor sem elégedett ezzel az állapottal.
2011. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A magányos férfi szinte soha nem döntésből magányos, csak nem jön össze neki 1 lánnyal se. Ezt hívják önkéntelen nőtlenségnek.
2011. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

12.47

Miért/mitől lennél eleve esélytelen?

2011. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"A magányos férfi szinte soha nem döntésből magányos, csak nem jön össze neki 1 lánnyal se. Ezt hívják önkéntelen nőtlenségnek."



Te miről beszélsz? Én is magányos vagyok, de nem azért mert nem jön össze senkivel..

2011. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én a magány mellett döntök.. Nem vagyok szép, se csinos(bár azt mondják az vagyok, de szerintem borzasztóan nézek ki), mellem sincs, se fenekem. Az már teljesen más kérdés, hogy fejben rendben vagyok.
2011. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!