Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy megöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy megöl titeket a magány?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és nincs párom. Dolgozom, tanulok, de totál üres az életem. Társkeresőzöm, bulizgatunk hébe hóba, járunk ide oda de egyszerűn nem jön a nagy ő. Egyszerűn belefáradtam, félek hogy egyedül maradok. Nagyon magányosnak érzem magam, és értelmetlennek érzem az időt amit egyedül töltök. Olvasom itt, hogy így szakítás, meg nincs megelégedve velem meg stb.. emberek tegyétek össze a kezeteket, hogy van mellettetek valaki és becsüljétek meg.


/22F


2011. aug. 4. 21:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ezért nincs senkid,mert itt sajnáltatod magad.
2011. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
most is azt érzem, de tudod inkább leszek magányos minthogy egy ribancal járjak, amiből elég sok van a világban
2011. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Nem, nem éreztem úgy, hogy megöl a magány, csak azt, hogy én ölöm meg őket. De mindig megszánom.

Néha érzek egy kis ürességet stb.., de tudom magamról, hogy értékes vagy, a beteges elmémmel meg együtt tudok élni egészségesen:)

Mi az, ami hiányzik az életedből most komolyan??

Mi a rossz benne??

Mit érzel??

Ne írd azt, hogy magány, mert tuti vannak haverjaid, tuti szereted őket, tuti van hobbit, amit szeretsz csinálni.

2011. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
mindig úgy érzem, de leszarom 25/f
2011. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Tudod még itt ülsz és vársz talán jobban körül kéne nézned.. Vagy egyszerűen csináld azt amit szeretsz és majd belebotlasz az igaziba.. Nekem is úgy jött barátom mint a villám.. és már majdnem egy éve van.. De ha nem lenne akkor se itt ülnék sírva hogy nekem nincs senkim mert biztos vannak barátok és néha azok többet érnek lelkileg mint bárki más a világon ! hidd el !
2011. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Néha én is így érzem, de elviselem, nem tudok jobbat. Ha van kedved írj privit.


20/l

2011. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőlködj ne erőltesd élj aztán egyszer csak össze jön.Amikor görcsösen akartam sosem jött össze,aztán mikor már nem érdekelt,hopp jött egy nő és ez többször beigazolódott!
2011. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Kedves első nem sajnáltatom, csak kérdeztem.


Igen vannak barátaim, de ez nem olyan. Hogy mit érzek? Mit szeretnék? Ez egyszerű. Azt, hogy legyen valaki, aki haza vár meló után, akit meglephetek reggel reggelivel az ágyban, akit átkarolok és azt érzem, hogy ő a mindenem. Akit megpillantok, hogy édesen alszik mellettem, mikor éjszaka felébredek. Akivel vacsora után a közeli parkban sétálunk. Aki szurkol a versenyemen, és teljes torokkal kiabálja a nevem. Aki meló közben egy sms-t dob melo alatt, hogy kitartást, már lassan itthon vagy és már hiányzom, aki drukkol minden vizsgám előtt és tárt karokkal fogad és biztat, hogy meg lesz, aki a válladon alszik el az esteli filmen amit szeretett volna megnézni. Aki az apró butaságaival megnevetted és derűt visz mindennapjaidba :). Akinek virágot vehetsz, és meglepheted amikor kedved tartja, aki a füledbe súgja, hogy hiányozni fogsz ha hétvégén lelépsz a haverokkal...ez hiányzik, érted??!!!

2011. aug. 4. 21:33
 9/37 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, 17/L.
2011. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
ne panaszkodj, neked legalább vannak barátaid, sajnos nekem az a szó már nagyon rég nem jelent semmit
2011. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!