Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a nagyobb szemetlada? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a nagyobb szemetlada? A pasi aki megcsalja a feleseget, vagy a csaj aki belemegy, pedig tudja, hogy a pasi nos?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 22:10
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem fogom pártolni a nőt, mert ő nő. Ő is akarta.
2011. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

74%-os: Fogadok férfi vagy:D

Mi leírtuk, hogy nem azért hibás a férfi, mert ő a FÉRFI, hanem azért, mert ő volt kapcsolatban.

Ha a nő lett volna kapcsolatban, akkor ő lenne a szemét.


Azért ne mondd már nekem, hogy a nő a köcsö9gebb, mert ő csábította el. Ha vki HŰSÉGES, akkor NEM lehet elcsábítani.

2011. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Negy alkalommal talalkoztak, amibol 3szor volt csok, de tobb nem. Pedig mindketten akarjak, ugy erzik meghalnak egymasert, lett volna ra alkalom hogy szexbe torkoljon, de meg nem tortent(pedig a csaj nem menstrualt es lehetett volna), de a csaj ugy erezte nem helyes amit csinalnak es nem engedett csoknal tobbet. Mennek a szerelmes sms-ek minden nap, ez az egesz egy romantikus tortenet kezdete, mikor pedig tudjak mindketten hogy nem helyes. Egy csok is megcsalas? Ha azt vesszuk, hogy majd megvesznek egymasert de megis ellenaltak, akkor a csok nem igazan megcsalas.
2011. okt. 13. 10:07
 24/50 napietus ***** válasza:

erre a csók dologra nem térek, ki, kinek hogy.


de azért ésszel kéne élni, attól vagyunk emberek, hogy ne az érzelmeink és az ösztöneink irínyítsanak. az sms-küldözgetés meg egyenes út a lebukás felé.


amúgy te ki vagy a történetben?

2011. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
A megcsaló fél.... a másik szingli, a partner lelkiismeretért nem felelős. Ha nem vele, akkor mással fogja megcsalni.
2011. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy kapcsolat nem jól működik, mint ebben az esetben ez a házasság még nem ok, hogy a nő belerondítson. De azt azért becsülöm benne, hogy nem enged a pasinak többet. Ha jól értem a pasi kezdeményezett. Ő duplán féreg és gyáva alak a szememben, mert nem mer nyíltan odaállni a felesége elé, hogy mást szeret és válni akar. Nyilván kényelmesebb lenne neki két nőt dugni miközben érzésem szerint mindkettőt átveri. Úgy tudom, nagyon kevés házas pasas szokott elválni, tehát nem tudom miben reménykedik a szerelmes szingli. A feleséggel szemben szintén inkorrekt a viselkedése. Szóval a pasas a legszemetebb.
2011. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 IQnindzsa ***** válasza:
Kérdező... Először is ez NEM egy romantikus történet valamint a csók igenis már megcsalás. Sajnálom de akárhogy is magyarázod ezt a történetet ,le kell építeni a pasit. Ha másért nem akkor azért mert te mint nő (szerintem te a lány vagy) át tudod érezni azt az árulást amit a pasi elkövet a felesége ellen. Ezenkívül ez egy fellángolás. Ha fél év mulva is ezt érzed akkor el lehet gondolkodni azon ,hogy szerelem... és akkor talán a pasi házasságával is lehet kezdeni valamit (válás...) De ez a szitu SEHOGY sem kóser.
2011. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%

08:54

50% esélyed volt eltalálni-.-" Érezd marha okosnak magad. Bizony igazad van. Tényleg nehéz szajhának lenni:S A nő egy szemét ribanc! Ha valamit nem értesz akkor szívesen elmagyarázom:)

2011. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell még egyszer elmagyaráznod, mert úgy sem fogok veled egyetérteni. Te csak egy tipikus, csőlátású, hímsoviniszta vagy, akin nem lehet segíteni.
2011. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
11%
Mondták már neked, hogy hülye vagy? Miből gondolod, hogy hímsoviniszta vagyok? Talán te vagy csőlátásúXD A te véleményed más. Úgy az enyém is! És innentől nincs mit megmagyaráznod:D
2011. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!