Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit tettem fel se fogom. Gyenge voltam és hülye. Vélemény?

Figyelt kérdés

Tegnap vártam barátnőmet, később jött mint kellett volna, én felkaptam a vizet azt hittem hülyére vett, haza mentem. Utána jöttek a busszal vissza a sulival a gyakorlatról. Ő is keresett engem. Elérni nem tudtam mobilon, ugyanis azt jelezte ki a mobil, hogy mindig foglalt... Utána haza jött, azt hittem mással találkozott, és direkt kinyomkodta a mobilját vagy átirányította... nagyon veszekedtünk, sírt, ordiított velem, hogy nem igaz, mert nagyon szeret, én meg ki akartam dobni ruháját összepakoltam, és ott állt az ajtónál a konyhában és mikor elmentem mellette neki löktek a falnak de nem erősen csak a karommal megtaszítottam kicsit. Mikor ki akartam rakni rám ugrott és nem engedett el, hogy szeret és nem megy. Jó... békülés volt sírt nagyon, én meg a szemébe se merek nézni azóta, mert nem bíztam benne, de még így is szeret ahogy eddig, mellesleg elhordtam minden ribancnak... igaz járásunk alatt 1x megcsalt, leszopta a volt barátját a kapcsolatunk elején, de azóta nem történt ilyen.

Amit tettem az súlyos dolog és jóvá kéne nekem tenni?


2011. okt. 13. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Annó, mikor megcsalt a volt barátjával, azt elfogadtad, annak tudatában folytattad vele a kapcsolatot. Akkor megbocsátottál, tovább léptél vele.


Magadban kell feldolgoznod, ha nem tudod helyretenni magadban és bízni benne, hagyd el.


Mellesleg ha egy komoly kapcsolat eljut a megcsalásig, annak oka van (itt nem a kapcsolatok elejére gondolok), az ok magában a kapcsolatban keresendő. A másikat megakadályozni nem lehet ebben, de ha gyanúsítgatod, nem lesz egy nyugodt, külön töltött percetek sem, kiidegeled magadat és a másikat is.


Az a legnagyobb baj, hogy az emberek feltételezésekre reagálnak, a saját fejükben levő kép alapján, hirtelen indulatból cselekszenek (mint te is tegnap), készpénznek vesznek dolgokat. Mindenkit a saját korábbi, vagy a mástól hallott tapasztalatok befolyásolnak, ítélkeznek, megbélyegzik a másikat (lásd: "kutyából nem lesz szalonna"). De ebben elveszik a lényeg: a barátnőd maga. Ha szereted és bízol benne, felejtsétek el a tegnapit. Ha nem volt igazad, kérj tőle bocsánatot.


Fiatalon sok hülyeséget megcsinál az ember (pl. sírva könyörög a pasijának), majd kinövitek :)

2011. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy tényleg csak késett és nem mással volt. Mert ha 1X megcsalt akkor máskor is előfog majd fordulni. Erre számítanod kell. Remélem megtiltottad neki hogy az exével bármiféle kapcsolatban legyen. Ne legyen fent neki se mns-en se telefonszáma, se semmi.
2011. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha leszota a volt barátját,akkor le fog mást is.Valami miatt lehet ragaszkodik hozzád.Mondjuk nincs hova költöznie.Ha melletted marad van rá esély hogy nem csak veled fog foglalkozni élete végéig.Éljetek nyílt kapcsolatban!!!! :))))
2011. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél működött a nyílt kapcsolat,amíg együtt voltak.Mindig megbeszélték ha "megcsalták" a másikat így kevésbé fájt és egy kis bizalmat is ébresztett a másikban....
2011. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
nem súlyos, de beteges, a csaj helyében otthagynálak 20
2011. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép pár vagytok, sok boldogságot!
2011. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet rájött a barátnőd hogy egyszer él,és szeretné kiélni magát.Ez teljesen természetes.Azért nyomta ki a mobilt mert épp dugták valahol......Utánna hazamegy és a nyakadba ugrik hogy mennyire szeret.......
2011. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is csak annyi jutott az eszembe, hogy egymáshoz illettek tökéletesen. Nem kell jóvá tenned, kvittek vagytok. :)
2011. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki egyszer meg csal többször megcsal 2 páromnál tapasztaltam!A bántalmazás nem megoldás az is tény. Járj a dolgok végére szépen csendben, de ne verd őt.
2011. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!