Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik a barátom tesója?

Figyelt kérdés

Lehet,h ez csak egy fellángolás.Úgy szeretem,mintha a testvérem lenne.Nagyon jóképű!

A barátomat nagyon szeretem,szinte rajongok érte,tisztelem,őszinték vagyunk,+bízunk egymásban....!

Az öccse 1 évvel idősebb,mint én s tetszik.

Én már +találtam az igazit,de vonzónak találom az öccsét is.


2011. okt. 13. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Kislány vagy.
2011. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te is tudd, hogy ennek nem lehet túl jó vége. Elég bizarr lenne, ha a barátod öccsével kavarnál. Próbáld meg elfelejteni és a barátoddal foglalkozz.
2011. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én már +találtam az igazit,de vonzónak találom az öccsét is."


Akkor bizony még nem találtad meg az igazit. Egy ilyen kérdés felvetése után az írod, hogy megbízunk egymásban. Bocs, de benned nem nagyon lehet.

2011. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a két srácot sajnálom, úgyhogy az lenne a legjobb nekik, ha mindkettőt elfelejtenéd.
2011. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Diezel válaszában ott a megoldás. Így egyik srácnak sem okozol problémát. Nem bántásból mondom, de ha végképp nem tudod elfelejteni a párod tesóját, jobb lenne szépen lelépni, és nem fölkavarni az életüket.
2011. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb mód:

Járj a jelenlegi barátoddal, amíg bírod mellette, vagy amíg félre nem lép. De te semmiféleképpen ne lépj félre, mert azt az öccse is megtudja, és akkor el vagy ásva a szemébe. Ha meguntad a jelenlegi barátod, akkor 1-2 héttel a szakítás után keresd fel az öccsét, találkozzatok, és utána minden alakul magától. :) Sok sikert!

2011. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!