Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jol érzem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol érzem, hogy a barátom tetszik a bnömnek?

Figyelt kérdés

7honapja járok barátommal. a sulijába jár 1 csajszi akivel tök joba lettek még azelött, hogy mi összejöttünk.

A csajszival viszont mi elég joba vagyunk, barátnök lettünk mivel mind a ketten egy sportot üzünk és egy helyen is eddzünk.

Ö mondta h neki a barátom nagyon jo haverja és tök örül h egymásra találtunk..viszont néha van 1-2olyan jel ami számomra olyan mintha neki is tetszene..pl itt voltunk nálunk és olyan dolgokat mondott h mi lesz ha játszanak felelsz v merszet és mondjuk csok lenne akkor barátom mit csinálna( a fösuli ahova járnak minden évben szervez tábort amire kötelezö menniük,és ezt a táborra vonatkozoan mondta)meg pl most kitett facebookon neki 1 képet az adatlapjára ilyen valentinnapos irással..meg h találkozni kaar vele h megköszönjön neki vmit..tehát ilyenek..

a gyanum akkor kezdödött mikor barátomnak kezte peddzegetni h játszanak már ilyen ovodás játékot:felelsz v mersz-t" mikor a táborban lesznek...eze n kicist kiakadtam h pont ö mondja ezt:S:S de barátom mondta neki h biztos nem játszik ilyen hülyeséget mer nem tenné meg ami durvának számit se csok se semmi..

szoval ezekután nem tudom h mit tegyek, mer amugy mi meg nagyon joban vagyunk:S

ma mindenestre megemlitem btomnak h ez kicist már sok..de a csajszinak is kéne szolni h most mivan..persze mikor rákérdeztem mondta h nem tetszik neki csak nagyon jo haver..csak a jelek nem arra utalank..

tanácsot tudtok adni?:S


2011. aug. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanács: Bízz a párodban és nem fog átkúrni. A csajon meg nézz keresztül, sőt ha hárman vaygtok éreztetheted vele hogy kié a srác..:D (Pl ölébe ülsz, stb..:D)
2011. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit se. ha ezt mondta a barátod és bízol benne akk ne csinálj semmit. csaj meg tök mind1 mit csinál ha a barátod ellenáll...
2011. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

bizok barátomban, meg sztem nem cserélne el ö érte mer hát a csajszi ien nagydarab magas kigyurt..:D

csak tudom azt h joba vannak meg még régen btomnál is aludt..értitek csak ugy haverilag nem alszok 1 csávonál:S..

szoval a lényeg azon van h a csaj ne pörögjön igy, barátommal minden okás szeretjük egymást és nem kell neki más szerencsére:)

2011. aug. 29. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
hát akk sz@rd le a csajt.
2011. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!