Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszerezhető vagy sem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerezhető vagy sem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

22F vagyok.

Van egy lány aki 18 és 9 hónapja van együtt a barátjával (akivel tudomásom szerint sokszor csak hétvégente találkoznak)

Nos ez a lány régen érezhetően rám volt mozdulva, tudom hogy bejöttem neki csak akkor lett épp barátnőm így sajnos kiesett.

Most lassan 2 hónapja szingli vagyok. Elkezdtem vele dumálni már rég találkoztam vele (hónapok) és még mindig olyan kis aranyos közvetlen meg veszi a kis "célzásaimat" hogy bejön nekem is stb. de ugye van barátja. Pénteken majd összefutunk dumálni lehet beülünk kajálni. Ma estére modntam neki hogy fussunk össze cigizni majd elmegyünk egy körre a városba vagy valami erre ő meg mondja hogy minek megyünk el cigizni, hanem behív hozzájuk.

Szerintetek lehet valami esélyem vagy például milyen jelekre figyeljek amiből letudom szűrni hogy esetleg kapható lenne? (nem csak úgy, komolyabb kapcsolatra).

Nagyjából ez aszitu várom a válaszotok.

Köszönöm


1. 2 hónapja szakítottam egy másfél éves kapcsoaltból... azért vagyok túl rajta mert a barátnőm megcsalt és az utolsó hónapok már nagyon nagyon végét járták szóval ha ugy nézzük van vagy 4 hónap is annak hogy "nicns" barátnőm.

2. nem arról van szó hogy nincs ló jó a szamár is mivel nem helyette választottam az akkori barátnőmet, hanem ő 1-2 héttel később jött (bonyolult helyzet volt az tuti)

3.Annyiban egyetértek hogy ha igy incselkedik velem az "gáz" de ez lehet annak is betudható, hogy én sokkal jobban bejövök neki mint a barátja. (szerintem a barátja egy gyökér, ráadsul alig találkoznak) de az is lehet én értem félre. és tényleg csak barátként akar viszonyulni hozzám (mint régen mert már azelőtt is jóban voltam vele mielőtt kiderült, hogy megmozgatom a fantáziáját.)


Aza baj hogy a csaj olyan mint én, állandóan poénkodik viccelödik, célozgat, akcérkodik, beszól. Én tudom hogy mondjuk amit ilyenk hozzászólásokat teszek annak általában anagy része komoly is csak viccesen állitom be. De nála nemtudom, hogy lehet ez lehet ő tényleg viccből gondolná.


Esetleg további ötletek mire figyeljek? De akkor már az alapból jó jel ha igy találkozik meg stb ugye?


2011. okt. 13. 14:13
 1/4 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem ne mozdulj rá egy foglalt lányra. Ha olyan gyökér meg mit tudom én mi a barátja, akkor majd szakítanak, de addig szerintem ne forgass semmi olyat a fejedben.
2011. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne figyelj semmilyen jelre. Szerintem, csak Te látod így, mert Őt szeretnéd. A lány nem mászott bele a Te kapcsolatodba, ezért Te se mássz bele az Ő kapcsolatába. Nem a Te dolgod megítélni, hogy a barátja „gyökér”. Engedd, hogy ezt a lány döntse el!
2011. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi aválaszokat.

Tudjátok az én előző kapcsolatomba annyi pasi mászott bele hogy leszophat mindenki.(elég jó csaj volt az exem és vgy 3-4 csávó állanóan körülötte volt) Én miért ne mászahtnék bele máséba ?

2011. okt. 14. 12:49
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez a lány 1 hónapja szingli.

Azóta találkoztunk egyszer és jól elvoltunk. Elhivtam moizba amit szivesen fogadott.

Szerintetk lehet ebből valami?

Viszont érdekes mert smsre nem nagyon reagál.. de ha személyesne találkozunk akkor édes aranyos meg minden.

Szerintetek? akarhat ő is valamit ?

2011. dec. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!