Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülállóként lehet boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóként lehet boldog valaki?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, soha nem volt párom. Nem vagyok benne biztos, hogy lesz egyáltalán valamikor. Lehetek boldog egyedülállóként? Ismertek boldog szingliket?
2009. okt. 16. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú?
2009. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Fiú.
2009. okt. 16. 17:58
 3/21 anonim ***** válasza:
akkor nem
2009. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:(
2009. okt. 16. 18:01
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

ki írta ezt a hülyeséget????

Én 22 vagyok, volt már egy 3 éves komoly kapcsolatom, de állítom, h most egyedül jobb, pedig már egy éve nem volt barátnőm:)

Jó az is igaz, h ettől függetlenül megdugtam már egy-két csajt, de nekem ez bőven elég, h egy este,éjszaka aztán hello

Tőle is megkapod a szexet, nem kell hallgatni a hülyeséget, nem vagy féltékeny, csomó pénzed megmarad,nem fogy a benzin a kocsiból, több időd jut magadra,barátokra, nem kell gyilkos szemekkel nézni az anyósra szal hidd el nem olyan vészes ez, én olyan szinten felszabadult lettem, h nem igaz, bár ebből ítélve el kellene gonodlkoznom, h szar volt a kapcsolat,de inkább lesz*arom és megyek és ma is bebaszok aztán rámászok az összes ribancra XD

2009. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

jah, annyit a boldog szinglikről, h azok is vagy kúrnak valakivel, vagy ha nem, akkor egyszerűen megjátszák magukat, h húú milyen boldog is vagyok:P

Legalábbis én nem tudnák éveken keresztül egyedül lenni teljesen.

2009. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem mindenki az, de lehtsz boldog így is. Mellesleg boldogan százszor könnyebb párt találni. Hiszen nem azt kell várni, hogy majd a másik boldoggá tesz, nem lehet mindent egyetlen személytől várni. Ott van a család, a hobbi, a munka stb. És a csúcs az a párod, de ő egymaga nem tud mindent kitölteni. Meg ez ijesztő is ha valaki nélkül nem vagy boldog, ettől megijed sok ember.

Nekem sincs most párom, de nem vagyok szomorú, legfeljebb más dolgoktól, de azoknak nincs köze ehhez. Persze akarok párt, de nem erőltetem, hogy minnél előbb.

18L

2009. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18:15-ös! Nemár :D ugyanez van velem dettó! 3 év után csaj elhúzott, és most tök jó egyedül, pont azért amiért leírtad :) Kérdező! fel a fejjel, lehetsz boldog! 23F
2009. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Sztem belőletek most csak a megbántott hisztis kisgyerek beszél.

Rövid ideig lehetsz boldog szingliként. De amikor már az összes haverod házas, gyerekei vannak, és nem érnek rá Veled csevegni, akkor mi van?

50 évesen pocakkal, ráncosan senki nem fog ápolni, ha beteg vagy és stb...

Az ember életének sztem egy célja, hogy valamit átadjon abból, amit ő tud. Kinek másnak, ha nem a gyerekednek?

Nagy közhely, de nem tapasztalja meg az életet az, akinek életében egyetlen kapcsolat sincs.

A legnagyobb boldogságot és keserűséget ez okozza az életben, aki ezt nem éli át, az soha nem fogja érteni, mi történik körülötte a világban.


23L

2009. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

az elsőnek:

egyáltalán nem befolyásolja a nem a kérdésre adott válasz...


mindenkinek szüksége van szeretetre, támogatásra

2009. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!