Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anya gondolatát hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya gondolatát hogy tudnám megváltoztatni? 3 és fél éve vagyok együtt a párommal;

Figyelt kérdés
aki mindet megad nekem szeret és jó hozzám! Anya is örül hogy ilyen, de azt mondta hogy nem szeretné hogy ő legyen a férjem! Pedig semmi rosz szokása nincsen, rendesen dolgozik, de a baj az hogy fél származása roma!
2010. márc. 10. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉS anyud nem indokolta meg hogy mér mert akkor lehet hogy az a baj hogy félig roma. Ez mielőbb tisztázni kéne. De különben is neked kell tetsztenie és neked kell vele leélned az életedet nem anyudnak.
2010. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Sehogy. Anyád mindig is utálni fogja hiába dolgozik, hiába él rendes életet... nem fogja megszeretni mert roma.

Ebben a helyzetben vagyok én is. :(

2010. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyának az a baja de miért nem szakitott el akkor miután bemutatta miért 3év után jelent ki ilyet!Nem értem, azt is mondta hogy nem akarja hogy a templomba az egyik sor cigány a másik meg magyar legyen!
2010. márc. 10. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát ebben osztom az anyukád véleményét,én se akarnék cigány unokát és,hogy cigány legyen a lányom pasija.Lepontozhattok nyugodtan,vállalom a véleményem.
2010. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja de az a baj hogy anyának már van cigány unokája!

Hisz testvérem élettársa is az, kinem állhatja pedig fele annyira se szereti tesómat az a nő mint engem a barátom! Ja és az a baj hogy anya azt mondta ha a ruca cigány is csinál fel akkor is az ő unokája na??

2010. márc. 10. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Ja,hogy tesód párja is cigány!Akkor itt most már más lehet a helyzet,nem a származása a baj,le kell ülni és meg kell beszélni!
2010. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!