Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak vadidegen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak vadidegen pasik képesek bókolni, szépeket mondogatni, a saját párunk meg nem?

Figyelt kérdés

saját tapasztalat is,meg környezetemben is ez van...

párom maximum a főztöm dicséri,idegen pasik meg...előbb itt kérleltek,hogy melo után tartsak már velük bulizni (recepcion dolgozok épp)..és nem rossz pasik,meg én se nézek ki rosszul,ezt egoizmus nélkül is mondhatom

De párom akkor sem,egyszer sem mondaná,hog húdecsinos vagy,vagy akármi...

Miért törvényszerű,hogy amint érzi,hogy az övé vagyok,onanntol se egy bók,semmi?

23/N


2010. máj. 6. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerű! embere válogatja. Nem egy odafigyelős típus. Pedig ugye tudjuk hogy minden lány szereti a bókokat kicsiket és nagyokat is :)


Nem tudom én pl, észreveszem és megdicsérem a párom ha fodrásznál volt, vagy csinosan van felöltözve vagy szexin néz ki, még akkor is megdícsérem ,hogy milyen finomat főzött ha a kaja ehetetlen. Ez csupán odafigyelés kérdése.

2010. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kaját dicséri,mert a hasát mindennél jobban szereti,én meg jól főzök,de ennyi,kifujt,a hajamon azt se vette észre mikor a fekete helyett kék csikos lett néhol...komolyan...(utólag hepciáskodott,hogy miért nem szoltam,igy mentünk keresztül a városon:D)
2010. máj. 6. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Első vok:


Háát drága, ilyen téren rossz pasit fogtál ki! De ha szereted és nem akarsz vele szakítani, akkor neveld meg. :)

Mond el neki hogy te igényelnéd azt hogy néha megdicsérjenek mert nő vagy, és ugyanúgy igényled mint bárki más, és mivel ő a pasid így tőle várnád ezt leginkább. Ezt így mond el neki. Néha le kell ülni egy kapcsolatban és megbeszélni a dolgokat ennyi.

2010. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

az exem azt mondta, azért nem bókol, hogy ne szálljon el a bnője magától, hogy milyen jó csaj

sőt. a mostani pasim meg határozottan önbizalomromboló, mindenemet kritizálja

a bók egyfajta "nyalás"

és a pasik azt várják, hogy ezt mi csináljuk ő nekik, nehogymá neki kelljen

2010. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mikor közlöm,hogy ez nekem hiányzik,csak annyit reagál,hogy " tudod te magadtól is hogy szép vagy,minek mondogatni"
2010. máj. 6. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:

A kaját jobban szereti mint Téged....

Mondd neki, hogy a Jani a Sanyi a Bandi és a Pisti is megdícsért, hogy milyen csini vagyok, jó a hajam, okos vagyok, de jó nő vagyok....stb.

Csak észbe kap.

2010. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kiprobálva, de nem igazán jön be,tulzottan elbizta már magát,hogy mi ugyis örökre együtt...
2010. máj. 6. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert nem dícsér, még szerethet nagyon. Örülj neki, hogy nem csak a külsőd miatt van veled. És ha tudod, hogy szép vagy, akkor minek mondogatni? Igaza van. Vagy esetleg te nem tudod, hogy szép vagy? Ha bókokkal le lehet venni a lábadról, akkor ott magadban kesed a hibát, ne a fiúdban. Légy nő, ne kamaszlány.
2010. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nőként viselkedsz és úgy is érzel, hidd el, bókolni fog.
2010. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nemaz,van tükröm,tudom hogy csinos és szép vagyok egoizmus nélkül is,de akkoris

egy nőnek ez jól esik

utolsó két válaszoló fix hogy pasi volt,nő ilyet nem ir...

2010. máj. 12. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!