Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan bátrak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan bátrak a mai lányok, hogy a vadidegen férfi (azaz én ) autójába beszál (na) 1 perces 'ismerkedés' után?

Figyelt kérdés

Honnan tudja , hogy én milyen ember vagyok nem-e sorozatgyilkos , vagy ámokfutó .... ?

Vagy szerintetek szexre kelletem volna neki (csak) ?

Egyébként egy megtörtént eset ez !!

( Röviden leirom : megálltam egy buszmegálóba , hogy kitegyem a havert , beszélgettünk még , akkor jött oda a csaj hogy elviszük-e öt a XY térre !!! )


2009. szept. 9. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bátor; hülye. Tett utalásokat arra, hogy szexet akar? Ezt egyszerűen egy stopposnak fogd fel. Gondolom látta, hogy a haverod is elhoztad, plusz nem néztél ki sorozatgyilkosnak, ő meg kiakarta használni, hogy lány és te majd mint férfi biztos nem mondassz nemet.
2009. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
sajnos ekkora ribancok mostanában a lányok.. legalábbis a 80%a.. sajnos szánalmas de ezvan
2009. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
azt mondta van barátja !
2009. szept. 9. 21:06
 4/14 A kérdező kommentje:

ma 21:03

te fiu vagy lány vagy?

2009. szept. 9. 21:06
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Így igaz sajnos:S!

Én hallottam olyant is hogy a buszsofőr vitte haza a Kis Iskolás Lányokat és a kislány 12 évesen ilyet szól a 40 éves palinak hogy leszophatlak? ez van sajnos:S

2009. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért kell egyből lek.rvázni azt, aki nem egyből a sorozatgyilkost látja meg az emberben és stoppol egyet?
2009. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Miért kell általánosítani? Én tutira nem szállnék be idegen autójába egyedül. Szerintem se bátorság, inkább könnyelműség.

22/L

2009. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
én se szállnék be akit nem ismerek. még nő mellé sem. L 16
2009. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

hogyhogy miért ilyenek? vannak ilyenek? HOL?

komolyan, érte megyek. :)

2009. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21:03as vok.. F/18
2009. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!