Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem még később? Vagy fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem még később? Vagy fog ő még engem?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden :)

megismertem egy srácot fél éve. Tök sokat találkoztunk, már az első randin volt csók. Nagyon sokat is beszélgettünk, teljesen jól elvoltunk. Később megtudta, hogy a tanulmányaim miatt nekem el kell költöznöm. (ez annyit jelent, hogy heti 3 napot nem vagyok itthon) Aztán egyre távtartóbb lett, és közölte, hogy a távolság, illetve a hangulatingadozásaim miatt nem akar velem összejönni. A távolságot megoldottam volna, a hangulatingadozásaimmal viszont nem tudok mit kezdeni, bár szerintem nem olyan durvák, mint ahogy azt ő elmondta. Találkoztunk múlt héten, és megint elkezdett ölelgetni, puszilgatni, majd a találkozás végén az előző napi randijáról kezdett nekem mesélni. Majd amikor hazaértem bocsánatot kért, és közölte, hogy ő egy gonosz ember és azért mesélt a randijairól, hogy lásson szenvedni.


Tegnap viszont találkoztunk a városban, és megint elhívott egy találkára. Nemet mondtam, meguntam, hogy szórakozik velem.


Mit akar tőlem? (nem, nem dugni -.-) Valóban ennyire gonosz lenne, hogy szereti nézni, ahogy a másik szenved miatta?


2011. okt. 15. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet féltékennyé akart téged tenni
2011. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!