Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy nő nem szép, akkor már a pasi meg sem akarja ismerni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 17:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hol hallottál ilyet? Jó nem ezren keresik egy nap alatt, de létezik olyan hogy nem szép lányok is foglaltak:) Csak annak nem sikerül aki válogatós, mert nem hogy nem szép, de még a kevésből is válogat:)
2011. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Akkor én miért látom azt, hogy a nemszép lányok is szinte mind foglaltak?
2011. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nyitott szemmel jársz?
2011. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 szamóca. ***** válasza:
ha félretesszük hogy ez így nem igaz feltétlen, és amúgyis hatalmas általánosítás, akkor: valami alapján szelektálni kell... nem jöhet össze mindenki mindenkivel, és nem ismerhet meg mindenki mindnekit akibe semmi fantáziát nem lát csak mert ez így igazságtalan.
2011. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
De ismerős ez a probléma. :)
2011. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
akadnak ilyen pasik is....
2011. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
és az miért van , hogy ha neked nem jön be egy pasi akkor nem kezdesz el vele flörtölni?
2011. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ismerős! Engem nem mondanak csúnyának, de időnként van egy kis súlyingadozásom (55-65 kg között). Furcsa módon vékonyan rengeteg pasi akarta megismerni a lelkemet... ducibban meg (pedig nem voltam aránytalanul elhízva) a kutyát sem érdekelte. Pedig nem cseréltem lelket. :D
2011. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Na ilyesmire gondolok pont,mint az utolsó hozzászóló!Milyen igazad van!Pl. nekem van 10 kg súlyfeleslegem,nem hordok méregdrága ruhákat,szépnek sem mondanám magam,nem vészes,de nagynak találom az orrom.Akkor már nem lehetek jó ember?Vagy ássam el magam?Nem vagyok nő?Ezek a pasik nem hagyják,hogy szeressék őket!Szamóca te hány éves vagy!?És pasi vagy vagy csaj?
2011. ápr. 20. 18:15
 10/25 anonim ***** válasza:
Kedves szamóca a szelektálás tág fogalom. Ki hogy mit szelektál az nem mindegy. Nem kell mindenkivel összejönni, de megpróbálni megismerkedni lehetetlen? És mit szelektál, azt hogy a pasi extra jóképű vagy hogy nem csoró? Nem mindegy miben szelektál az ember. Abban hogy kihasználna vagy nem menő, ez nem mindegy:D
2011. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!