Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ezt a viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt a viselkedést papucs dolognak tartjátok?

Figyelt kérdés

arra gondolok, hogy pl barátnőmnek mindig kinyitom a kocsi ajtót.. ha megyünk valahova elöször azt az ajtót nyitom ki ahova beül.. ha érte megyek és még várni kell rá egy kicsit általában kiszállok és amikor jön kinyitom neki. (de ha nem kell rá várni, és már ott vár rám akkor nem szállok ki, beszáll azt jóvan megyünk tovább :D )


de én ezt udvariasságból teszem és azt szeretném ha mellettem nőnek érezné magát.. mit tudok még tenni hogy ne gondoljon papucsnak de nőnek érezze magát?


2011. okt. 26. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem papucsság, hanem udvariasság. Ki mondta, hogy ez papucs?


A papucs kategória az amikor úgy ugrálsz, ahogy ő futyul, hiába lennének más gondolataid, terveid, csak azt csinálnád amit ő mond.

2011. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol lennél te papucs? :D

Vidd el vacsizni valahova gyertyafénynél aztán döngesd meg úgy Isten igazából, akkor tuti igazi férfinak fog hinni.

2011. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt udvariasságnak hívják :) nem ez a papucs viselkedés

sajnos manapság nagyon kevés ilyen fiú van

2011. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:
60%

nem, ez simán udvariasság, ami minden nőt, minden nálad idősebbet illetve nálad magasabb beosztású embert megillet.


papucsság az nem ez, hanem amit az első ír, hogy nincs önálló akaratod.


29/n

2011. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
ez nem papucsság, á dehogy. Ez már mamusz!
2011. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Etus!

Általában egyet értek a hozzászólásaiddal, de ez a magasabb beosztású dolog nagy butaság.

Lehet, hogy az a baj, hogy én mindig olyan helyen dolgoztam, ahol kölcsönösen tiszteltük egymást (ha volt alapja) és magasról tettünk arra, hogy valakit kineveztek valamilyen posztra.

Pusztán azért tisztelni valaki, mert magasabb beosztású... ez abból a naiv feltételezésből eredhet, hogy a beosztást csak tudással és tapasztalattal, azaz munkával lehet elérni. Tudjuk, hogy ez nem így van. Inkább tisztelek valakit a szakmai tudása és emberi nagysága miatt.

2011. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
utolsó, ezt nem én mondom, hanem az etikett. pl. nem várom el, hogy egy miniszter előreengedjen, hiába férfi. előre engedem én, erről az elsőségről általában lemondanak, és maguk elé engednek, de ez olyan, mint a kreszben ha valaki lemond az elsőbbségről. kedves dolog, udvarias dolog, de számára nem kötelező. tehát senki nem nevezheti őt bunkónak azért, mert egy osztályvezető előreengedte és ő előre is ment, akkor sem, ha az illető történetesen nő. de, ismétlem, NEM szokták elfogadni.
2011. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Antimod ***** válasza:
100%
Nem, a papucs az, aki minden hülyeségére bólogat és nincs saját akarata. Ezt maximum lovagias viselkedésnek hívják, amit ma sajnos sokat megmosolyognak, pedig egykor ez alapelvárás volt.
2011. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:

nálunk ma is alapelvárás :) pont most, október 23-a kapcsá volt a tv-ben a "Budakesz srácok" c. film. Koltai Róbert egy tanárt játszik benne, ő mondja a diákjainak: "ha enni akarnak, megterítenek maguknak. ha éjjel kettőkor mnek haza a mulatozásból, akkor is késsel, villával esznek és megterítenek szépen maguknak. mert ha az egész ország eltahósodik, maguk akkor is késsel, villával terített asztal mellet esznek. gondoljanak erre..."


nagy igazság van ebbn, pedig a filmnek magának gészen lényegtelen epizódja.

2011. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :)
2011. okt. 26. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!