Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szál virágot sem kaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szál virágot sem kaptam az első évfordulónkra. Nem akarok róla tudomást venni, de mégis zavar. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A barátom 22 éves, én 20. Nem szóltam érte semmit, mert egyébként rendben van minden, nagyon szeretjük egymást, és ritka rendes fiú, tényleg nem lehet szavam. (nem mondom hogy tökéletes, hibái mindenkinek vannak). Igaz, hogy minden pár ujjong a hónapfordulókon is, nekem is jól esett volna, igényelném, hogy megemlítsük, de ő nincs topon a dátumokkal, így hagytam a fenébe.

Azért reménykedtem, hogy az évfordulónkra meglep valamivel. Valami kis apróság, vagy ilyesmi...Virágot szoktam tőle kapni, ha hosszabb ideig nem találkozunk, egy kis csoki, de ezeken kívül még semmit nem kaptam tőle. Nekem nem kell ékszer, meg nagy ajándék, tudom, hogy szüksége van a pénzre, és nem is gazdag. De ez most már zavar...

Nem jól kezeli a pénzügyeket, belátja ő is, elmondta nekem, hogy a testvérei is mondták, hogy néha sértő, amit korrektnek lát (megadni ezt vagy azt). A nyáron volt egyszer, hogy (az ő hibájából) vennünk kellett nekem valamit, amiből már volt egy, és nem volt újra szükségem. 3000 ft. Vittem neki a pénz felét, hogy beszállok a költségbe, de nem fogadta el. Azt mondta,kifizeti, majd szülinapomra meg karácsonyra kisebb értékben vesz ajándékot, egy csokit...ez is olyan kínos volt nekem. Nem vehet nekem egyszer az életben egy ruhát, vagy mi? (egy bikiniről volt szó, nevesítem...)

Tudom hogy mások még a fél évet is meg szokták ünnepelni, de nekünk nem volt semmi.

Nem is szóltam neki érte, mert egyébként mindenben mellettem áll, úgy segít, meg gondoskodik rólam, mint a családom. Minden nap kimutatja,hogy szeret, mindennel, testileg, lelkileg. Sokat bókol, és mondja, hogy én vagyok az igazi. Velem tervezi az életét.

Amit még a mentségére felhozhatok, hogy én vagyok az első kapcsolata, és egy barátja sincs...lehet nem tudja, mit illik bizonyos helyzetekben egy kapcsolatban.

Gondolom vagytok itt az oldalon nálam idősebbek is, jó lenne, ha elmondanátok, hogy kell-e így ezzel foglalkozni, vagy hagyjam a fenébe az esetet...Nem akarok gyerekes lenni,se követelőző.


2011. okt. 15. 19:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
30%

Nem értem ti hogy gondolkoztok itt!!!

Szerintem egy nő igényli azt hogy legalább egy szál virágot kapjon a baratjatol évfordulóra. És attól még hogy valamit igényel nem jelenti azt hogy nagyravágyó.

Én például minden 3.honapfordulora kapok valami kis aprosagot( bonbon,virág,valami kis figura) és en is ugyanúgy adok neki valamit!! Nyugodtan igenyeld , hiszen nőből vagy!!!!

2014. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!