Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim nem engedik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem engedik, hogy alkalmi kapcsolatot létesítsek egy lánnyal mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés
18 éves korom ellenére, valamint egy 1 éves kapcsolat után(aminek azóta vége) sem engedik meg hogy buliba menjek, szórakozzak, mulassak, vagy esetleg alkalmi kapcsolatot létesítsek egy lánnyal. Úgy vélem, jogom van megtenni ezt! Én teljesítem az én kötelességeim (remek tanuló vagyok, a jegyeim négyes körül mozognak) cserébe elvárom hogy a szüleim adjanak nekem egy kis szabadságot! Borzalmas érzés, hogy most hétvégém is teljesen üres, ugyanis hétköznap minden házit megcsináltam hogy elmehessek a hétvégén, ma mentem volna is, de nem engednek el! Úgy érzem magam, mint egy börtönben, ahol személyi jogom megsértve nem engednek ki. =( Mit tegyek? Nagyon szeretnék egy esetleges alkalmi kapcsolatot kipróbálni, vagy csak bulizni egyet!
2011. okt. 15. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nagyon helyes! Egyet értek a szüleiddel. Még fiatal vagy ehhez, ráadásul egy nővel nem lehet így bánni, hogy kihasználod, utána meg dobod, mint egy használati eszközt, mert a lányok hajlamosak az emberbe szeretni.
2011. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
ha a saját pénzedből mennél bulizni akkor csak simán lépj le egy üzivel de ha nem a te pénzed akkor már nekik is beleszólásuk van
2011. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
21.41-es: úgy gondolom, hogy egy normális kapcsolatban, a másikat szeretve kéne nemi életet élni. magasságos ég, micsoda egy prűd konzervatív visszamaradt apáca vagyok,igaz?
2011. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:17

mi szeretjük a konzervatív ,prűd apácákat!!! :)

2011. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
köszönöm, már féltem hogy egyedül vagyok:)
2011. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!