Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy a fiú várja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a fiú várja, hogy a lány vegye kezébe a dolgokat?

Figyelt kérdés
Mert most szerintem nálunk ez van. Lehet megerősítésre vár vagy nem tudom. De hát nem tudom már,hogy tudassam vele mennyire tetszik nekem. Mikor beszélgetünk tökre úgy fest,hogy néha úgy van vele,hogy lesz ahogy lesz és rám vár,arra vár,hogy én szervezzem meg a találkozót,de mintha annyira muszáj lenne..rám vár (mostanság),hogy keressem őt stb. Most vagy úgy van vele,hogy lesz*rja tényleg lesz ahogy lesz,vagy nem ért engem ezért várja a csodát,várja,hogy én lépjek mindig..
2011. okt. 15. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! Én kifejezetten szeretem, ha a lány a kezébe veszi a dolgaimat. 20/F
2011. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hívd el mekibe:)
2011. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fke ***** válasza:
én mindig várom ,hogy a nőm a kezébe vegye a "dolgokat"
2011. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!