Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha megtortenne hogy teherbe essel, s parod nem akarna a gyereket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel én sem akarok, ezért abortusz... Most tudom gonosz vagyok, de neki sem lenne jó ha olyan helyre születne ahol nem várják... Ha meg örökbe adnánk akkor is... Mert szerintem már a méhben is nagy hatással lenne rá, hogy én nem akarom, és csak kellemetlenség a terhesség... Na de én inkább védekezek... Fogamzásgátló, vagy régebben gumi, és még amellett is vigyázunk.
2009. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Én 24 vagyok,van már egy kislányom,akit egyedül nevelek,bár én döntöttem a különválás melett.Apuka rendszeresen elviszi,imádják egymást.

Ha most teherbe esnék és egyedül maradnék vállalnám a 2. babát is.Nincs fényűző anyagi helyzetem ezért nehéz lenne,de én nem vagyok képes abortuszra menni!

2009. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
elvetetném!! 16 éves vagyok, gyilkosság vagy sem, nem hagynám, h. egy gyerek elszúrja az életemet, még ha az én hibám, akkor sem! le lehet pontozni, ez az én véleményem
2009. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor el kell vetetni, mert ha egyedül akarnád felnevelni, akkor az sehogyse lenne jó. De a gyereket nem csak megcsinálni kell, hanem fel is kell nevelni.
2009. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
abortusz..
2009. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha már megcsinálta akkor mi az h nem akar? Én nem vetetném el soha a gyerekem, mert nem vagyok olyan ember aki erre képes lenne. Megmondanám neki h vállalja a felelősséget, ha meg elhagyna akkor ennyit ért a kapcsolatunk...

Hálistennek a párom nagyon rendes és megmondta ha becsúszna akkor megoldanánk, és nem hagyna magamra, de ha másmilyen lenne akkor úgy tennék mint ahogy írtam.

2009. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem vetetném el a gyerekem!Nem érdekelne a karrier,az anyagiak és az apa nemtörődömsége sem.Egyszerűen nem bírnám megtenni.A gyerek az egyik legszebb dolog az életben!
2009. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad mennyire komoly a kapcsolatotok,mennyire vagytok fiatalok.Én a lányomat egyedül nevelem születése óta aki már 13 éves.Volt egy párom akitől terhes lettem,de nem akarta a babát, abortuszra mentem,mi meg szétmentünk,mert akkor kiderűlt mégsem volt olyan komoly a kapcsolatunk amennyire én gondoltam.
2009. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Én már ezt közöltem a mostani barátommal is, hogy ha ilyen becsúszna, megtartanám, akkor is,ha ő nem akarja. Soha nem vetetnék el gyereket, az egy élet, egy ember,már mikor megfogan. 12 hetesen meg pláne..szíve ver, és van mindene. Kivéve,ha bizonyítottan beteg lenne, szellemileg,vagy testileg. De ha a barátom azt mondaná, ne tartsuk meg, mert elhagy, akkor szépen megköszönném a közreműködést, és viszont látásra! Felnevelem a szüleimmel,míg nem tudok lábra állni anyagilag. Gyilkosságnak tartom, és csak beteg magzat esetén engedélyezném. Ajánlok egy filmet,aki még nem látta,nézze meg: Néma sikoly

Kíváncsi vagyok, a vélemények változnának-e a film láttán, engem nagyon megviselt.

2009. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
67%
A néma sikoly.....életemben ennyit semmin nem sírtam.... mindenki nézze meg aki azért készül abortuszra mert nem kell neki még gyerek.ha azuán is elmegy gratulálok neki.ha nem akar gyereket tegyen érte.ne akkor keseregjen mikor késő....
2009. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!