Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » BME műszaki menedzser szakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BME műszaki menedzser szakra sok lány jár?

Figyelt kérdés
párkeresés miatt
2011. okt. 15. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, sokan vannak, szerintem legalább a fele a mostani évfolyamnak.
2011. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten párkeresés miatt nem sok, de amúgy azért akad.
2011. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, nem említettem, hogy a java részük már foglalt, elvégre a mai fiatalok már 10 évesen kezdik.
2011. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Műszaki menedszer szakra azok mennek akik műszaki végzettséget szeretnének, de bénák ahhoz ,hogy mérnökök legyenek.
2011. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23:50: Talán igazad van, talán a kettőnek semmi köze egymáshoz, azért.
2011. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

23:50:


:DDDDDDDDDD Ez mekkora volt.. :DDD

2011. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A BME-n a lányok száma a 0-hoz konvergál. Van egy pár csaj, de nem igazán jó velük csókolózni, mert szúr a bajszuk.
2011. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

"Műszaki menedszer szakra azok mennek akik műszaki végzettséget szeretnének, de bénák ahhoz ,hogy mérnökök legyenek."


Tudod mi angol nyelven ez a szak ? Engineering management.

Hoppá. Az engineer csak nem mérnököt jelent?

Olvasd el a tájékoztatóját a Műszaki menedzser szaknak: mérnökök képzése

Hoppá.

A válaszod már nem is helyes. A műszaki menedzser szakon tanulókból igenis mérnök lesz.

2011. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ezen a szakon vagyok. De nagyon nem ajánlom senkinek, ha csak nem akarsz kibaxni magaddal. Legjobb az egészben hogy tanulsz az égvilágon mindent, de könyörgöm minek egy félév alatt nem sok tudást lehet elsajátítani egy olyan tárgyból ami akár egy külön szakma is lehetne. Szóval mindenbe belekóstolsz de semmihez nem értesz igazából. Milyen mérnök lesz az ilyen? SEMMILYEN.
2011. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16:11: Nem mérnök leszel a szó hagyományos értelmében, hanem menedzser, cégvezető, akinek fogalma is van arról, hogy az adott termelési folyamat hogy működik.
2011. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!