Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már részed olyanban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed olyanban, hogy valakit nagyon szerettél, de az illetőnek el kellett mennie sok időre? Vártál rá? Hogy élted túl?

Figyelt kérdés

A barátommal nyár végén ismerkedtem meg. Minden csodálatos volt,harmónikus,imádtam őt,és ő is engem. Nagyon közel került a szívemhez,de sajnos történt egy nagyon rossz dolog,ami miatt el kellett mennie.

Lehet,hogy november végén látom,de lehet,hogy csak még később. Másfél hónapja várok rá,nem beszélhetünk,max havi egyszer levélben,és kezdek becsavarodni. Alig tudok mosolyogni,keveset eszek,aludni azóta max 7órát tudok,mindig rajta kattog az agyam,és még csak reménykedni sem tudok biztosan,mert nem 100%,hogy visszatér hozzám november végén.

Nem átvert,csak rossz dologba keveredett.

Valami ötlet,hogy mivel töltsem az időmet,hogy ne rá gondoljak folyton,és ne kattanjak be?

19L vagyok ő 22F.


2011. okt. 16. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Nyár elején ismertem meg és augusztus végén ment ki Svájcba úgy, hogy januárba tervezte a következő hazautat. Amennyit csak tudtunk, együtt voltunk. Nagyon szerettem és tudtam, hogy ő is engem, számomra ez fontos volt. Én vártam rá, azt hiszem megérte. Végül másfél évig voltunk együtt és nem a távolság miatt lett vége.
2011. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én anno rájöttem felesleg bele őrülni a várakozásba, hiszen a barátom sem akarna összejönni egy dinkával


szóval én kerestem új hobbit és azt művelem, közben vezettem egy füzetet amibe azt írtam le, mit kell együtt csinálnunk, ha visszajön.


Ez segített.

2011. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj,ez nagyon szép!:) Igen,nekem sem az a kérdéses,hogy várjak-e rá,mert minden srácban,akire ránézek,őt keresem,minden gondolatom Ő,csak nekünk annyival nehezebb,hogy nem hívhat fel és levelet is havi egyszer küldhet. Másfél hónapja ment el,és nagyon nehéz nélküle boldognak lennem. Próbálom kitölteni az időmet,addig sem sírok,és nem gondolkodom hülyeségeken,h mi van ha nem látom még másfél hónap múlva sem,meg ilyesmi....Csak elég nehéz pozitívan hozzáállni..:(
2011. okt. 16. 13:52
 4/8 A kérdező kommentje:

igen,én is írok naplót,minden nap,amikor már nagyon hiányzik,anyukám javaslatára. tényleg segít,de néha olyan elkeseredett tudok lenni!:(

Köszönöm a válaszaitokat.:)

2011. okt. 16. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Miféle rossz dologba keveredett?

El rabolták? :O

2011. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Email, telefon, MSN, szkájp stb. Mi az, hogy havonta egyszer tudtok kommunikálni? Hova ment, az Antarktiszra? Próbálkozzatok ilyesmivel, csak a telefon drága, a többi nem. Az érintést ugyan nem pótolja, de kevésbé kattansz be, ha néha hallod a hangját, vagy ne adj isten kamerán keresztül láthatod is.
2011. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy lecsukták...
2011. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
előzetes...:(
2011. okt. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!