Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettél már bele valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele valaki olyanba, aki egyáltalán nem volt az eseted/ideálod?

Figyelt kérdés
Vonzódik hozzám egy elég jó fiú barátom. Néha teljesen komolyan beszél, esetleg bókol is, bár csak neten keresztül. Máskor pedig teljesen normálisan, haverként kezel. Esetenként olyan komolyan, gyengéden néz rám, esetleg kedves gesztusokat kapok tőle. Tudom, hogy pont az ideáljának az ellentéte vagyok. Most még nekem is ilyen szinten áll a dolog, hogy változnak az érzéseim. Egyszer komolyabb, másszor kevésbé. Lehet belőle később valami? Veletek volt már ilyen? 16/L
2011. okt. 18. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

háát majd kiderül....


lehet h nem akar majd semmit, és ha megcsókolod akkor inkább visszatolat és elmegy....vaaaagy neki csak a belsőd számít, és akkor folytatja a csókot...

2011. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember ideálja nem egy rögzített dolog. És sokszor az ideál igazodik az általunk szeretett emberhez.
2011. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Megismertem egy lányt kivel elsőre hihetetlenül jól kijöttünk, de az arca nagyon taszított, és a teste sem fogott meg. Később mikor jobban megismertem és jobban megnéztem h milyen b@szott hatalmas mellei vannak, valahogy megtetszett az arca is meg mindene. Rá pár hétre szerelmes lettem belé, most pedig 7. hónapja vagyunk együtt. :)
2011. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló!


Te egy költő vagy! :)

2011. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem, hogy nem volt az ideálom, de még csak nem is tetszett. De ahogy egyre jobban megszerettem, már nem is értettem, mi nem tetszett rajta az elején.
2011. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20:37: Pedig nem is azt írtam, hogy "idomul"... :)
2011. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen :)

A legjobb példa erre a párom és én. Nekem világéletemben a barna hajú, barna szemű fiúk jöttek be, a párom történetesen szőke és kék szemű. Ő imádja a nagymellű, vörös csajokat. Én átlagos testalkatú, aránylag kismellű csaj vagyok és barna :)

De már lassan másfél éve vagyunk együtt :)

2011. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elsőre kifejezetten taszított egy szimpatikus, ámde igencsak kövér srác. Ma már ő a férjem, pedig azóta sem fogyott le :)
2011. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátom elsőre elég komolytalannak tűnt,mindig mindent elpoénkodott,de aztán ahogy jobban megismertem,beleszerettem...amúgy neki sem én voltam az,akit elképzelt,mivel ő mindig szőke hajú,kék szemű csajt képzelt maga mellé,én barna hajú és szemű vagyok...szóval ezek a dolgok változnak,nem létezik tökéletes ember,de attól még lehetsz szerelmes valakibe,hogy elsőre nem teljesen az ideálod...
2011. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. A jelenlegi páromba, és nem is áll szándékomban elhagyni, imádok rajta mindent. Pedig ő iszonyatosan vékony, én pedig kicsit husisabb vagyok, és mindig is a mackós pasik jöttek be. De annyira megfogott a hangja, a jelleme, az egész természete, hogy nem érdekelt hogy néz ki, egyszerűen szeretem.
2011. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!