Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre tudom még hozni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre tudom még hozni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy mit akarok a barátomtól, de ezt neki is mondtam, és ő azt mondta ha szakítani akarok akkor szakítsak ő tovább éli majd az életét. Mikor meg megemlítettem a szünetelést akkor mindig elviccelte és látszott rajta hogy nem akarja. Éreztem hogy alig foglalkozik vele mostanába amit szóvá is tettem. Annyira elfajúlt köztünk az egész és nem értett meg engem és nem is akart annyira tehetetlen voltam hogy figyeljen rám: megfejeltem, amit nagyon szégyellek és bánok és soha többet! Sajnos ezt váltotta ki belőlem. Aznap hazajöttem tőlük, nem keresett én kerestem egész este de ő nem volt rám kíváncsi, szakítani akart. Megbeszéltük a szünetelést amit én ajánlottam fel, mondtam hogy együtt vagyunk de nem keressük egymást egy darabig és ott van vége a szünetelésnek ha a másik fél keresi a másikat ha nem akkor szakítottunk. Nem keresett egy napig csak csörgetett, másnap este már felhívtam mikor hallottam hogy buliba van, ingerült volt mikor és rendesen beszéltem vele. Végül én kerestem őt egész héten amit nagyon elszúrtam. A hét végén mivel mindketten másik városban tanulunk, hazajöttünk én meg lementem hozzá, ő nem akart békülni és elment bulizni. Másnap sajnos megint én kerestem, beszéltem barátjával hogy ne menjen ma vele sehova hanem beszéljen a barátommal hogy jöjjön hozzám. Végül így is lett mi megbeszéltük hogy elvárások nélkül leszünk együtt egymással. Aranyos volt egészen a szexig, kidőlt és elaludt egész este nem ölelt meg. Másnap meg megint mondtam neki hogy nem foglalkozik velem stb.. akkor meg minél hamarabb le akart pattintani úgyhogy eljöttem. Azt mondta nem tudja mit akar, nem tudja hogy szeret-e. Mert szeret velem lenni de neki ez az agresszió nem tetszik, azt mondta nem lehet rám így építeni. Sajnos nagyon magam alatt vagyok, de most elhatároztam hogy nem fog érdekelni és úgy teszek ahogy ő, mert ez az állapot nem mehet tovább, nem fogom magam tönkre tenni egy pasi miatt sem! Sosem mentem pasi után, és most nem ismerek magamra. Mondta nekem tegnap hogy a héten még eldönti hogy mit akar, én meg nem fogom keresni! és ha keres akkor is úgy csinálok mintha hidegen hagyna hogy ő már nem akar velem lenni. Eddig is így kellett volna, ez régen is így volt, de most sajnos teljesen nem ismerek magamra.. Segítség! Szeret ez a srác? vagy mit akar?

18/ L

22/ F


2011. okt. 17. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani, de elérte azt amit a csajok szoktak...hogy ő csinált "rossz" dolgokat és még te érzed szarul magad. Magyarul ő bármit csinál te megbocsátod, nem foglalkozik veled és még ő dönt hogy mi legyen? A szünetnek én meg sosem láttam értelmét mert mert nekem kb. 2 alkalommal volt szünet és olyan hosszúak lettek hogy sosem folytatódtak, szóval az alapján amit leírtál ez elég reménytelennek tűnik. Írtad hogy állandóan kerested, az utolsó mondatokban pedig az hogy már nem fogod, minél tovább húzzátok a dolgot annál rosszabb lesz, vagy nagyon hamar térjetek észhez mind2en vagy felesleges erőltetni, már volt részem hasonlóban pedig én fiú vagyok és hasonlóan viselkedtem mint te.


19/F

2011. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zümi89 válasza:

12:17 te is lefejelted?????


na de most komolyan... nem foglalkozik veled... nem keres... nem szeret... tapasztalatból mondom mert én is ezt csinálom most... csak nekem kicsit már a helyzetem mert én 1000km-rel arébb élek mint a "bnőm"... és legközelebb februárba találkozunk... de akkor vszeg vége is lesz... na sztem nem kellene ezt a kapcsolatot folytatni... mert nincs értelme...

2011. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12:29


Nem a fejes kimaradt.:)

12:17 voltam :)

2011. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem szeret...
2011. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne is keresd
2011. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!