Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vajon mit akarhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon mit akarhat? Kicsit furcsa. És nem tudok kiigazodni.

Figyelt kérdés

Van egy srác. az oszttársam öccse. Én 14 ő 13 éves. NEkem az oszttársam tetszik, de nem tudom h az öccsével mi legyen.

mert vele jobban összeillünk..

Ugyanaz a zene, ugyan az a hobbi, majdnem ugyan az a baráti kör stb :) (de ez oszttársammal is íyg van, de mégis az öccsével jobban, mindenki ezt mondja)

de ilyeneket csinál hogy megyek föl órára és elmegyek a terme előtt és kirohan ordítva a tömött folyosóra, hogy sziaaa!!

napközis lett( csinált 1 kishülyeséget, bünti) mentem a suli előtt ő kint volt az udvaron, elkezdi gyere be mondom hol (minden kapu zárva) elkezdi tood ott hátul..(van 1 hely ahol be lehet menni) siess, eléd megyek és küldött egy puszit xD

elkezdi menjnk sétálni.. mondom jo :D menjünk :D (ezt igy a suli udvarán)

jöttek utánunk a haverjai, olyat rájuk orditott h menjenek onnan és hagyjanak minket h én is megijedtem :D

aztán elkezdtünk beszélgetni h mi lesz holnap (közös program), meg mondta h mien jo volt a nyáron, mert minden 2. este látott, és hülyéskedtünk sokat és élvezte. és hogy nyáron ha lesz tábor akkor milyen kár h fiuk + lányok nem aludhatnak együtt..ja meg vettem buborékfújót, és azzal szórakozunk hogy esszük a szappanbuborékot xD és azt mondta hogy valahogy rakjam be a számba a szppanbuborékot mert az ő onnan nyelvvel ki akarja varázsolni :D mondom jo akk ezt most fejezzük be..

és minden kb 5. gondolata ilyen kis perverz..

az osztálytársam nem csinál ilyeneket vele csak haverok vagyunk...

És most nem toom h mi legyen az öccsével, mit csináljak vele, összejöjjünk vagy ne, nem tudom...


Aki nem tud nermálisan válaszolni az ne írjon légyszi!

Bocs hogy hosszu lett és a hibákért is csak siettem.

14/L

Előre is köszii!!!


2009. okt. 10. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igazi felnőtt érett gondolkodású nő vagy, ez a szappanbuborékos résznél csúcsosodott ki igazán. a kérdésre válaszolva: tök mindegy melyikkel napközizel, de egyszerre a kettővel ne tedd és az sem működik hogy egyszr az egyik utána a másik, véglegesen döntsd el.
2009. okt. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

huhh... 15 éves a fiam...

valóban jól reagálod le a dolgot. Érettebb vagy a korodnál, bár ez néhány sorból nem biztos, hogy pontosan lejön.

Szerintem 14 évesen még korai a nagy együtt járás, főleg egy nálad fiatalabb sráccal. Persze, ha vele jobban érzed magad, mint a bátyjával... akkor szerintem ezt illene letisztázni, elmondani az osztálytársadnak is. És akkor bulizz az öccsével. Azért csak óvatosan. :)

Szappanbuborék hatalmas ötlet a kisráctól... kész lettem! :)

2009. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet,h az o.társad azért visszafogottabb,mert tudja,hogy az öccsének bejössz.
2009. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy neked melyik jön be jobban, mint "pasi". A másikra úgyis csak haverként tudsz majd tekinteni, annak meg semmi értelme, hogy a "haveroddal" járj. Mivel annak úgyis vége lenne, és valószínű, hogy utána már nem lennétek jóban sem (a "megsebzett" nem szereti a "megsebzőt").

"az osztálytársam nem csinál ilyeneket vele csak haverok vagyunk.." szóval az osztálytársad csak a haverod marad (így is-úgy is), akkor meg ha az öccsével komolyan gondolod, akkor hajrá!

2010. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!