Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reménytelen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban,

aki nagyon tetszik.

Eleinte szerintem én tetszettem neki,

amikor még ő nekem nem.

Aztán rám írt chaten,kb 5x beszélhettünk,

csak ott ronthattam el hogy annyira zavarbajöttem amikor

rám írt, hogy csupa hülyeséget kezdtem el beszélni.(egyszóval nem magamat adtam)

Talán akkor kiábrándulhatott belőlem..(ez nem biztos)

Aztán elkezdett udvarolni egy másik lánynak,(be kell ismernem hogy tényleg szép,meg jófej stb.)

Tehát mindenben jobb nálam.

Most jelenleg legalább 25 lányt fűz.

(Oda írja a képeik alá hogy nagyon szép vagy,meg szíveket stb.)

Már kb. egy fél éve nem írt rám,meg semmi,

de viszont a suliban néha odajön hozzám megkérdezi

hogy hogy vagyok,néz stb.

De facebook-on már soha nem ír rám.

Miért csinálja ezt?

Felejtsem el,vagy még menthető a dolog?

14/L


2011. okt. 9. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Jeszusom... hát ki nem szarja le hogy mit ír facebookon? ha 25 lánynak írja oda hogy szép stb akkor meg kanos és csajt akar magának... Lehet még köztetek valami szerintem de a facebook alapján ne ítélj...-.- írj rá te Chaten meg beszélgess vele többet lehet akkor megismer jobban, és a 25 random lány helyett 1-re kezd hajtani...mondjuk rád...
2011. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DiMalto ***** válasza:
hmmm....azt szeretném megérteni 1szer h miért kell honapokig sovárogni valaki után? ha valaki tetszik akkor miért nem lehet oda menni még az elején és beszélgetni,elmondani neki h bejön stb...fél éve nem irt rád? várj még pár évet hátha egyszer mégis ír valamit..........
2011. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!