Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a félelem ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a félelem ellen?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, most elment hétvégére, és annyira hiányzik hogy csak sírni tudok :( és félek hogy vége lesz, pedig semmi okom nincs rá, csak alapból nagyon negatívan gondolkozok, és egyfolytában az jár a fejemben hogy mi lesz ha? Holott inkább kéne örüljek hogy most boldog vagyok, és ő is az velem. Hogy tudnék kicsit pozitívan hozzáálni? Nagyon sok rosszan mentem át eddig és most elöször boldog vagyok, és talán ezért félek ennyire..
2011. szept. 17. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
be bújsz az ágy alá a takarodal meg a párnáddal!
2011. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bizz meg benne más különben te ölöd meg a kapcsolattót!
2011. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a felettébb értelmes hozzászólást. Ha valamiben nem tudsz segíteni akkor inkább ne írj semmit :)
2011. szept. 17. 21:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Vans00000-hoz szólt :)
2011. szept. 17. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Bízz benne, és ne gondolkozz azon, hogy mi van ha... Ezzel az egésszel valóban te fogod megölni a dolgot. gondolj arra, hogy milyen jó lesz, mikor újra együtt lesztek.
2011. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a barátommal csak hétvégén találkozok.

Ergo 5 napig nem látjuk egymást. Akkor szerinted nekem milyen rossz lehet?

Nehogy egy ilyen miatt azt hidd, hogy vége lesz. Sokszor jobb ha ritkán találkoztok mert többet meséltek egymásnak és annál többet izgulsz mielőtt látod őt, hogy mennyire jó lesz megint találkozni.

2011. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15:47-es vagyok még mindig

Ne gondolkodj ilyenkor. Menj el barátokkal vagy akármi, hogy minél többet teljen az idő. Én például tanulással ütöm el az időt, pedig utálok tanulni, de tudom, hogy úgy telik az idő és minél hamarabb láthatom.

2011. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!