Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyedi ötletekkel leptétek meg a párotok évfordulókor?

Figyelt kérdés
Szóba jöhet kreatív ajándékötlet (tehát ami személyesebb, mint egy pulcsi :D), vagy programötlet (pl. a parkban vártad, onnan mentetek piknikezni, vagy esetleg a szoba fel volt díszítve stb) és minden más is :)
2011. okt. 17. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én van, hogy sajátkészítésű képeslapot csinálok. Nagyon szereti őket, bár mostanában egyre ritkább ez a féle ajándék.
2011. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legutóbb épp korházban volt.

Hosszú levélkét irtam neki,hogy mennyire szeretem,és hogy következő 50évforduló is lesz...meg még pár oldal nem publikus dolgot.

Látogatás végén otthagytam neki,férfi léttére elsirta magát ugy meghatódott a levélkén :) /nincs ezzel baj/

Plussz (tudom,férfinak plüsst nem adunk) kapott egy plüssállatkát,az volt vele amikor én nem lehettem.

Néha nekik is jól jön,nem csak nekünk :)


De kérdésedre: ötlethez nem ártana nemed,korod,összeget tudni

2011. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huszonéves pár vagyunk, 4. évfordulónk lesz. Összeg: hát nem horribilis, párezer forint.
2011. okt. 17. 11:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és én vagyok a nő :)
2011. okt. 17. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában mi csajok várjuk el az ajándékot, és szeretnénk meg is ajándékozni valamivel párunkat évfordulókor, de az az igazság, hogy a pasik 90%-a nem várja el, hogy kapjon valami tárgyi dolgot. Inkább ők olyan ajándéknak örülnének, amit mi viselünk, kábé 5 percig, aztán ők lehámozzák rólunk. Vagy egy finom vacsora kettesben egy szexi ruhában, ami alá egy csipkés hálóinget is felveszünk, vagy egy szép alsóneműt. Az ilyennek örülne a legjobban minden pasi.

Én is ezt szeretném adni évfordulóra páromnak (nekünk a 7. lesz), csak aznap nem tudom "átadni", mert 2 napra rá fogunk találkozni 3 külön töltött kényszerű távollét után, ami először és remélem utoljára történt meg. Mondjuk szerintem nekem nem lesz szükségem semmi "extrára":P 3 hónap után.

2011. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig bejött: neten lehet lőni egész olcsón ilyen pár éjszakás wellness hétvégéket, ahol együtt egy kicsit kikapcsolódhattok :)
2011. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!