Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teccik egy gyerek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teccik egy gyerek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teccik egy gyerek akivel rosszba vagyok és félek vele bészélnimit tegyek?
2011. okt. 17. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
jelentsd magad fel pedofil!!
2011. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkel ne kezdj! Könnyen kattanhat a bilincs...
2011. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%
kérd meg, hogy vegyen neked nyelvtan könyvet
2011. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Inkább beszélj vele...Ha írni fogsz neki, akkor megtudja, hogy effektíve analfabéta vagy.
2011. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pedofil az oreganyád -.-" nem vagyok pedofil 14vagyok mint az a gyerek...am az igaz szornyu a helyes írásom :/
2011. okt. 17. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele itt még radírozni sem kellene,csak bekapcsolnod a helyesírás ellenőrző programot.
2011. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen kultúrált 14 éves vagy, akk ugorj fel elé egy asztalra, rántsd le a bugyidat, és tedd szét a lábad. a káromkodástól és mások lenézésétől nem leszek nagylány. várj még egy jópár évet. hagyd a srácot. komolyan, nem értem, hova rohan a világ? vagy én vagyok ilyen selejt, h 15 évesen nem minden vágyam az, hogy pasit fogjak?
2011. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a stílussal tényleg csak az előző módszere működik... "még az én időmben" (15 éve) még nem voltak ilyen modorú "lányok". És mint pasi az ilyenektől még viszolyogtunk is.
2011. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 14-vagyok és én sem futok a fiúk után de ismerek olyat aki AZT hiszi hogy minden fiú belé szerelmes pedik csak õ fut a fiúk után. De lehet hogy én is elavult vagyok
2022. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!