Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes vagyok mitérzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok mitérzek?

Figyelt kérdés
Van barátnőm Szeretem megmiden itt alszik hétvégén meg midnen ha nem lennék belé szerelmes akkor nem aludna itt nem? ne mtudom jobban megfogalmazni bocsáat
2011. okt. 17. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még szerelmes, de gondolom észre venném ha az lennék:D Nem igaz, hogy nem érzed. Ja, és tanulj egy kicsit írni;) 18F
2011. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ő szerelmes akkor ott aludna.. :D Értem én mit akarsz... Ha úgy érzed minig vele lennél és soha nem akarod hogy vége legyen a kapcsolatotoknak, ha mindent megtennél hogy boldognak lásd, ha kilép a küszöbön és máris hiányzik, na akkor vagy szerelmes.
2011. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem voltam még szerelmes, bár barátom már volt, és azt tudom milyen, amikor NEM vagy szerelmes... nekem kb. olyan érzés volt, hogy akkor is jó volt ha ott volt velem az illető, de ha nem azt sem bántam... meg egy pár nap után már idegesített, h mindig a nyakamon lóg

Szal. gondolom, ha szerelmes leszel ezeknek az ellentétét kell érezned.. szerintem 16L

2011. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát most is hiányzik hogy mikor jön fel beszélgetni meg már alig várom hogy itt aludjon akkor ez az?
2011. okt. 17. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
ha szerelmes lennél szerintem nem gondolnád ezekről a dolgokról, hogy ettől most te szerelmes vagy :)
2011. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az vagyok :) én szeretem nem akarom elvesziteni
2011. okt. 17. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennél, eszedbe se jutna ezen agyalni, hogy mi is érzel, egyszerűen olyan boldognak éreznéd magad, hogy szárnyalni tudnál, minden problémád, bajod nevetségesnek tűnik, hiszen ott van Ő. Amit te érzel, az egy erős szimpátia egy kis vonzalommal. Ha szerelmes vagy, kiugrik a szíved a helyéről, ha csak a másiknak a nevét látod felbukkanni cseten, órákig készülődsz egy találkozóra, a legjobb oldaladat igyekszel mutatni, ha épp nem vagytok együtt, számolod az órákat, hogy mikor lehetsz vele újra, őrült vágyat érzel, hogy ölelhesd, csókolhasd. Na kb. ez a szerelem, legalábbis az első időszakban. Nálad ez még várat magára.
2011. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
AMikor más lép fel ms nre akkor szomou vagyok alig várom hogy ö jöjjön akkor mikor leszek belé szerelmes?
2011. okt. 18. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!