Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz pár lány az "apjának"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz pár lány az "apjának"?

Figyelt kérdés

Mármint nem úgy az apjának, hanem ,hogy elérek egy lánynál mondjunk egy elég kemény bizalmi szintet és nem barátnak meg nem pasinak tekintenek rám, hanem mint az apjukra:d, hogy megvédem őket meg ezek...testépítéssel foglalkozom és elég nagy darab vagyok szeritnem ez is lehet a oka..ha nem a fő oka. De komolyan mondom , hogy ez nekem nem jó...mert

nem tudok kiszakadni ebből..amelyik csajra rámozudlok az fél mert, hogy túl nagy hozzám vagy valami, meg nem is úgy kezelnek:/ amelyik lánynak bejövök az ilyen hülye r*banc akinek kell egy "futató"..értitek?az elején még nevettem ezen az egésszen de már nem igazán megy. Nem tudok kiszakadni belőle hiába mondom meg, hogy nekem nem létezik fiú-lány barátság..az elmúlt pár hónapba is rá mozdultam egy csajra úgy elég keményen meg akartam húzni egy bulin...csak taperolás lett a vége aztán hívta az apját minden:D azpja benyalt nekem ,hogy majd, ha idősebb lessz a lánya akkor majd oda mehetek meg ilyenek..mintha egy szörny lennék komolyan mondom..pedig nem vagyok ronda gyerek, lehett volna sok csajom de egyik se kellett mert mind olyan volt, hogy 2 percet nem tudtam beszélni vele mert idegesített a rib*os életvitele..:S egyszóval aki tetszik az soha nem jön össze..valahogy ebből ki lehet szakadni? vagy tanács?19/f


2011. okt. 17. 21:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
B*zissan meg nem igazán tudok öltözködni..meg ilyen sejem fiúnak se nagyon..*
2011. okt. 17. 21:51
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem növessz mellet
2011. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is 19 éves fiú vagyok.
2011. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy ilyen dolog, a kigyúrtabb embereket mindenki a barátjának akarja tudni, hogy ha majd lesz vmi, akkor legyen ki bevédje... És pont emiatt nehezebb is lesz neked. Kiút biztos van. Van annyi rendes csaj, csak találsz egy normálisat, de azt ne discoba akard összeszedni...
2011. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A probléma ott van, hogy a testépítőkről él egy bizonyos kép. Én csak hobbiszinten foglalkozom vele pár éve, de azért elég erőteljesen látszik.


A csajok kb. annyira döbbenek le, hogy programozó vagyok, mintha a Titánról jöttem volna. Jellemzően tesitanárnak v. edzőnek néznek (valahol ezt bóknak veszem mondjuk).


Veled is ez lehet a baj, minden csaj csak az izomagyút látja benned, hogy "kell egy ilyen ismerős, mert bajban majd jó lesz", de igazából nem érdekled őket, mint pasi. Kicsit néha fogd vissza magad, nem kell a szűk póló és vegyél fel egy szemüveget, zakót (ne látszódjon annyira mekkora vagy). A kevesebb néha több.


27/F

2011. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő írta meg a tutit! :-)
2011. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Húúú! Várjál! A tesitanár és a programozó dolgot nem értem igazán... Nem írtad el?
2011. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

22:19

na azt hiszem ez egy próbát megér..

és amúgy tényleg sok nehézséggel jár ez a dolog nem is gondoltam volna anno amikor elkezdtem, hogy erre lesznek gondjaim.

2011. okt. 17. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:

"Húúú! Várjál! A tesitanár és a programozó dolgot nem értem igazán... Nem írtad el?"


Nem. Azért lássuk be, ha valakiről elsőre meg lehet megmondani, hogy informatikus, nem egy pozitív dolog ("ez se látott már napfényt vagy 2 éve").


Ha meg tesitanárnak néznek, az jellemzően mégiscsak egy jó fizikumra utal, még ha összességében persze az intellektust lebecsülik, akkor is.

2011. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát ezek után lehet mégsem kezdek el gyúrni


maradok inkább vékony, b*zis cicafiú

2011. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!