Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy valakit a teste miatt dobtatok?

Figyelt kérdés

Konkrétan az a helyzet, hogy a lány 24 én 23. Nagyon bírom, meg eddigi legjobb arc az összes barátnőim közül. De valahogy a teste nem jön be igazán.

A hátsó formájával nincs gond. A kicsi mellekkel sincs bajom. Viszont a hátsója "azon a környéken" tartogat pár hosszabb szőrszálat.

Na most így ezek után mindig frusztrál, ha lefekszem vele, és valahogy nem is kívánom annyira, ami talán érthető.

De most nem mondhatom meg neki, hogy héj, gyantázd már le.

Elég gáz szitu. Jó lenne, ha erre magától is rájönne.

Tényleg jófej, nagyon bírom, meg amúgy igényes is. Ezt kivéve.

Egyébként nyáron, egy helyen dolgoztunk. Kb másfél hónapja járunk.


2011. okt. 17. 22:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem szereti, de hát Istenem, senki sem úgy jön össze valakivel hogy előbb szerelmes aztán megismeri minden mozzanatát nem? Nálam legalább is fokozatosan alakul ki a szerelem...Szerintem célozz neki, valahogy úgy, hogy ne konkrétan róla legyen szó, de tudasd vele hogy szőr fóbiád van..:D
2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
fokozatosan alakul ki a szerelem, de mire összejövök valakivel, addigra azért már szeretem annyira, hogy ilyen apróságokon nem akadok ki...
2011. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!