Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem, nincs tovább?! 17L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem, nincs tovább?! 17L

Figyelt kérdés
mostanában sírok sokat, érzékeny vagyok és ami még rosszabb, az hogy ma szakított velem barátom.. hazudtunk egymásnak, de eddig meg oldottunk mindent és megint jó irányba haladtunk. Tudjátok milyen az az érzés mikor összeszorul a szíved... ezt érzem. Nem tudok nélküle lenni, élni. Mostanában sokszor megfordult a fejemben "az" és kár, hogy a szeretteim tartanak itt. Anyummal nem akarok róla beszélni, úgy érzem senkim sincs. Nem tudom, hogy megy tovább. Nem bírom.
2011. okt. 18. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

"a szeretteim tartanak itt"

"úgy érzem senkim sincs"


Most akkor mi van?Hisztizd ki magad,aztán térj észhez!Öngyilkosságon agyalsz,de még leírni sem mered?Most sincs veled a barátod,mégis életben vagy!Hol van az leírva,hogy az élethez szükséged van egy pasira??De még ha le is lenne írva,szerezz egy másikat!

Hazudtatok egymásnak,a szerelmesek nem tesznek ilyet!Törődj bele,vége.Az élet megy tovább!

2011. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Soha, de soha ne gondolj többet arra, hogy véget vess az életednek. Nem éri meg. Fiatal vagy még, rengeteg minden áll előtted, és ezt komolyan mondom. Megjártam én is ugyan ezt az utat, és tanultam belőle: az életünk sokkal fontosabb annál, mint hogy egyszerűen eldobhatnánk magunktól.

Neked egyébként megvolt az a szerencséd, hogy együtt lehettél vele. Engem három évig hitegetett életem nagy szerelme, én meg nem vettem időben észre, hogy nem kéne erőltetnem az érzelmesdit. Hozzátenném, hogy emberileg kevesebb lennék ma, ha nem így történt volna, ami történt. Lehet belőle tanulni, egy remek út arrafele, hogy megismerd magad, megtanuld kezelni az érzéseidet.

Ha szeretnéd, én szívesen beszélgetek veled, hátha tudnék segíteni egy keveset.

Minden jót.

20/F

2011. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindig van tovább...bár lehet most úgy érzed, hogy ez nem így van, de semmiképpen se add fel:) ha a barátodnak nem kellettél, akkor találsz jobbat. én itt vagyok 19 évesen rengeteg mindenen keresztülmentem már, egy csomó szörnyűségen, mégse adtam fel soha a reményt, hogy lehetek én még boldog. és ha nem is teljesen, de most ott vagyok a boldogság határán. úgyhogy neked is csak annyit mondhatok, hogy küzdj a boldogságért, ehhez rengeteg erő és kitartás kell, de menni fog!!:) 19/L
2011. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fel a fejjel! Előbb-utóbb minden jóra fordul meglátod. Nekem is voltak már rossz napjaim, nem is kevés, de az idő jó eséllyel megold mindent. Próbálj valakivel beszélni róla, sokat segít, elhiheted. :)
2011. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a GYK közössége a legjobb arra, hogy együttérzést tanúsítson. Az öngyilkosság gondolatát csak az érti meg, aki már átélt olyan pillanatokat, amikor tényleg a legszívesebben megölné magát.


Egy idegennek talán egyszerűbb elmondani a gondokat, ez igaz. Ha gondolod nekem írhatsz, írd le a gondokat, legalább kisírod magadból. Egyáltalán nem ígérem, hogy elolvasom, és barátnőt se keresek (nem vagyok pedomaci). De ha már pusztán leírod és megfogalmazod, kicsit jobban fogod magad érezni.


26F

2011. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én kb. egy hónapja ismerkedtem meg egy lánnyal, és kb. most vagyunk jóban... hogyha rágondolok, hogyha vele vagyok, hogyha közel vagyok hozzá, ha átölel, átkarol a szívem meg a tüdőm összeszorul és néha remegek... hát nem tudom a kérdésedre mi lenne a válasz.
2011. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!